• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Smardzewice Białogórska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Smardzewice i Białogórska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15820915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574783 15820915 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m² w Ostrowcu Św. przy ul. Wschodniej.Dom o powierzchni 148 m² został gruntownie odświeżony i ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

495 000 PLN (3 345 zł/m2)

5
2
148 m2
1975
15820919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574774 15820919 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów.Dom 71,7m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 3051m2 w miejscowości Okół. Działka z bezpośrednim ...

Okół (Świętokrzyskie, gm. Bałtów)

299 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
71.7 m2
1965
15896443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27980236 15896443 Wolnostojący dom na działce 900m2. Parter: salon, kuchnia, 2 pokoje, dwie łazienki. Na I piętrze są 4 pokoje, łazienka i II piętrze 3 pokoje, łazienka. Parter jest wykończony w wysokim standardzie jak na zdjęciach, pozostałe piętra(I i II) są do wyko...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (14 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1995
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 * Preferowany Klikent gotówkowy *Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15860659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182979 15860659 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów.BUDYNEKDom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). Wybudowany został w 1999 roku, jest w dobrym stanie technicznym - gotowy ...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

600 000 PLN (5 172 zł/m2)

2
2
116 m2
1999
15840758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785589 15840758 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 355,8 mkw. z działką 1732 mkw.- Jabłonna (zielona okolica, blisko Warszawy)Dom z 2010 r., łączący klasykę z nowoczesnością, według indywidualnego projektu. Spokój, zieleń i szybki dojazd do WarszawyLegionowa. Wszys...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

3 499 000 PLN (9 856 zł/m2)

6
3
355 m2
2010
15891060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885848 15891060 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15891061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885847 15891061 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15666773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23590594 15666773 Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 34 fotografie - wszystkie dostępne w ogłoszeniu na stroni...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 099 000 PLN (5 112 zł/m2)

7
1
215 m2
1987
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-