• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Solec

Znalezionych ofert: 15

15575237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6 pokojowy, wolnostojący dom 21645064 15575237 Do sprzedania 6-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 260m2 z 2018 r., na działce 1200m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W oko...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 200 000 PLN (8 462 zł/m2)

6
-
260 m2
2018
15885612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe domy w Solcu koło Konstancina 6 pokoi 27734158 15885612 1 235 000 zł SPRZEDAŻ DOM SEGMENT ŚRODKOWY 178 m2 SOLEC GMINA GÓRA KALWARIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment ŚRODKOWY 121C) o powierzchni użytkowej 178,54 m2. Dodatkowo poddasze nieużytkowe - 32 m2. Ni...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 235 000 PLN (6 938 zł/m2)

6
2
178 m2
2025
15632810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871483 15632810 Solec to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury i komfort życia na wysokim poziomie. Bliskość lasów i terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi oraz długim spacerom. Również dobra komunikacja z centrum Konstancina...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 950 000 PLN (8 478 zł/m2)

5
2
230 m2
2025
15886150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce przy lesie/Bliskość infrastruktury 27749484 15886150 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna.Podatek PCC 0%, Prowizja 0%.Najważniej...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

999 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
2
156 m2
2025
15886149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce przy lesie/Bliskość infrastruktury 27749483 15886149 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna.Podatek PCC 0%, Prowizja 0%.Najważnie...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 979 zł/m2)

4
2
142 m2
2025
15665678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580962 15665678 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam nieruchomość składającą się z wyremontowanego domu mieszkalnego wolnostojącego o powierzchni ok. 120 m2 z bud...

Solec (Wielkopolskie, gm. Krzykosy)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

6
-
120 m2
1958
15881081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27622374 15881081 Na sprzedaż: Dom dwulokalowy (bliźniak) - Solec Kujawski Cena: 560 000 zł Powierzchnia całkowita: 150,03 m² Powierzchnia działki: 450 m² (z możliwością powiększenia do 1000 m²) Opis nieruchomości: Na sprz...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

5
2
150 m2
2022
15709571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24357508 15709571 Wyjątkowy dom parterowy dwulokalowy w sercu natury Solec pod Konstancinem 1500 m² działki w otoczeniu zieleni.Możliwość dokupienia działki graniczącej z domem - 1000m2 - (350.000 PLN)Szukasz domu w spokojnym otoczeniu, blisko natury, a jednocześnie...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 700 000 PLN (8 795 zł/m2)

9
4
307 m2
2000
15731799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796802 15731799 Na sprzedaż przestronny dom z budynkiem gospodarczym – Solec nad Wisłą. Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 281 m², usytuowany w miejscowości Solec nad Wisłą na działkach nr 279 i 277 (obręb 0001). Nieruchomość położona jest w cichej i ...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

585 000 PLN (2 082 zł/m2)

6
2
281 m2
1999
15768531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25546564 15768531 Wyobraź sobie letni poranek — otwierasz drzwi na taras, w powietrzu czuć zapach kawy i świeżo skoszonej trawy. Dzieci biegają boso po trawie, w tle słychać śmiech i plusk wody w basenie. Ty w tym czasie masz chwilę tylko dla siebie — czy to w ogrodzi...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 600 000 PLN (6 919 zł/m2)

7
4
375.8 m2
2009
15767511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529107 15767511 Szukasz domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ten bliźniak w miejscowości Solec to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Na powierzchni 133 m² zaprojektowano przestrzeń, która łączy funkcjonalność z wy...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

690 000 PLN (5 188 zł/m2)

5
-
133 m2
2015
15731782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796792 15731782 Dom na sprzedaż – przestronny, w spokojnej okolicy. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury? Mam dla Ciebie idealną propozycję!Lokalizacja Nieruchomość znajduje się...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
1
170 m2
1975