• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Stare Grochale Jodłowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jodłowa i Grochale

Znaleźliśmy 69 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Stare

15830510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674174 15830510 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Wyjątkowy, pięknie wykończony dom jednorodzinny – wprowadź się od razu, bez żadnych dodatkowych kosztów! Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń i bliskość miasta? Ten dom w ...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 349 000 PLN (5 666 zł/m2)

5
2
238.09 m2
2014
15270768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14348075 15270768 Na sprzedaż doskonała i niestandardowa nieruchomość , posiada duży potencjał i możliwości .Dom w kształcie litery L część zamieszkała wykończona , część niezamieszkała w standardzie deweloperskim.Piękny dom typu dworek o pow. 926,33m2 , położony na d...

Stare Czarnowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

3 750 000 PLN (4 048 zł/m2)

11
6
926.33 m2
2011
15797326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26140298 15797326 Na sprzedaż przestronny dom murowany położony w sercu malowniczych Starych Juch, przy ulicy Nadrzecznej 10 — w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części miejscowości, z bezpośrednim dostępem do rzeki Gawlik. To rzadko spotykana oferta — dom ...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

645 000 PLN (3 028 zł/m2)

5
2
213 m2
1992
13906663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2214262 13906663 Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami STARE OPOLE Kontakt: 609 091 740Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, wykończona z najwyższej jakości materiałów, bez konieczno...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 849 900 PLN (12 012 zł/m2)

5
2
154 m2
2012
15521721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z domem do odbudowy bądź rozbiórki 20426124 15521721 UWAGA  OBNIŻKA CENY !!!aktualna cena to kwota 150 000 pln Zaproponuj swoją cenę tej ciekawej nieruchomości. Na sprzedaż działka z  domem z czerwonej cegły do odbudowy lub zburzenia.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBURZENIA PRZEZ WŁAŚCICIELALokalizacja: Stare Gro...

Stare Gronowo (Pomorskie, gm. Debrzno)

150 000 PLN (1 667 zł/m2)

4
-
90 m2
1930
15500586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Duszą - Dla Rodziny, pod Inwestycje -50 arów 19939891 15500586 Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości z duszą, położonej w malowniczej miejscowości Stare Siedlisko. Dom bliźniak, w którym niegdyś organizowane były plenery malarsko-rzeźbiarskie, wystawy oraz wernisaże międzynarodowych artystów, oferuje niep...

Stare Siedlisko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wilczęta)

860 000 PLN (3 909 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15638818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23027414 15638818 NOWA NIŻSZA CENA!!!Do sprzedaży oferujemy poniemiecki dom po kapitalnym remoncie w 2010 r. położony w środku lasu w przepięknym miejscu na trasie Bartoszewo-Police.Powierzchnia całkowita domu to 140 m2 a użytkowa 110 m2 położony na działce o powierzc...

Stare Leśno (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 250 000 PLN (8 929 zł/m2)

4
1
140 m2
1934
15746364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji przy Kampinoskim Parku – Stare Babice 25077958 15746364 Dom w otoczeniu natury, tuż przy granicy Kampinoskiego Parku NarodowegoMarzysz o domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz?Ta nieruchomość w Starych Babicach to przestrzeń pełna możliwości – idealna dla osób ceniących bliskość natury i je...

Stare Babice, ul. Pohulanka

1 600 000 PLN (4 762 zł/m2)

8
-
336 m2
-
15822035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580580 15822035 Dom jednorodzinny z budynkami gospodarczymi - Dąbrowice Stare gm. Kościelec Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Dąbrowice Stare w gminie Kościelec. Powierzchnia domu: ok. 54 m² Powierzchnia działki: 1274 m² ...

Dąbrowice Stare (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

290 000 PLN (5 370 zł/m2)

11
-
54 m2
1968
15795032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26087734 15795032 Dom nad jeziorem, który spełnia marzeniaŻelewo, woj. zachodniopomorskie 24 km od SzczecinaWyobraź sobie poranki, w których pierwsze kroki kierujesz… prosto nad wodę. Jezioro masz tu na wyciągnięcie ręki z własnym bezpośrednim zejściem i prywatnym p...

Żelewo, Miedwiańska

1 690 000 PLN (13 000 zł/m2)

4
2
130 m2
2005
15645438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23196721 15645438 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej 1000 metrowej działce na Klaudynie gmina Stare Babice.To doskonała propo...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

4
-
180 m2
2022
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023