• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Suchy Dwór Kobierzycka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kobierzycka i Dwór

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Suchy

15877567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573040 15877567 Atrakcyjny dom i drugi domeklokalbiznes na sprzedaż - Suchy Las, ul. Lisia 230 m² działka 1244 m² + dodatkowy budynek 50 m²Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny wraz z drugim domkiemaktualnie salonem urody dobrze funkcjonującym od...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 599 000 PLN (9 282 zł/m2)

6
-
280 m2
2012
15882404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27663156 15882404 Przestronny i funkcjonalny dom w Suchym Lesie Przestronny i funkcjonalny dom w Suchym Lesie. Komfort i prywatność dla dużej rodziny. Dobry stan techniczny i bardzo atrakcyjna lokalizacja w aglomeracji poznańskiej.Spokojne osiedle domów 1-rodzinnych. ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 500 000 PLN (7 042 zł/m2)

8
2
355 m2
1983
15884406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700707 15884406 Parterowy dom z pięknym ogrodem Suchy Las spokojna okolica Cena: 1.869.000 zł Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji, w spokojnej, zielonej i urokliwej części Suchego Lasu. Podstawowe i...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

1 869 000 PLN (10 103 zł/m2)

5
1
185 m2
2015
15178413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11798252 15178413 Unikalna oferta!! - jeden z nielicznych wolno stojący dom w Suchym Dworze do kupienia!! w sąsiedztwie Gdyni i terenów nadmorskich!Suchy Dwór- prestiżowa sypialnia Gdyni (gmina Kosakowo, powiat pucki) wieś ca 1,5 km od granicy z Gdynią , atrakcyjnie ...

Suchy Dwór (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 280 000 PLN (5 899 zł/m2)

6
2
217 m2
2000
15872410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27491867 15872410 Mam dla Ciebie przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej okolicy w Suchym Borze, zaledwie kilka minut od Opola. Idealna propozycja dla rodzin szukających komfortu, prywatności oraz bliskości natury.Dom, odświeżony około 5 lat temu,...

Suchy Bór (Opolskie, gm. Chrząstowice)

2 190 000 PLN (9 563 zł/m2)

9
-
229 m2
-
15893152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27901832 15893152 Dwa niezależne mieszkania - jedna nieruchomość, wiele możliwości i ogromny potencjał!Prezentujemy ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni 200 m2, dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 975 m2 w jednej z najb...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

1 590 000 PLN (7 794 zł/m2)

8
3
204 m2
1965
15762988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25416582 15762988 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom o łącznej powierzchni około 196 m2, zlokalizowany w miejscowości Grabiny Zameczek, gmina Suchy Dąb, powiat gdański. Grabiny Zameczek to malownicza i spokojna miejscowość położona na obszarze Żuła...

Grabiny-Zameczek (Pomorskie, gm. Suchy Dąb)

999 000 PLN (5 097 zł/m2)

6
2
196 m2
1936
15197264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12333881 15197264 ZIELĄTKOWO, DOM PARTEROWY 100 m2, DZIAŁKA 1253 m2,  Polecam do kupna klimatyczny parterowy dom w Zielątkowie z widokiem na stawy i tereny leśne, około 16 kilometrów od ronda Obornickiego w Poznaniu; w gminie Suchy Las. Położenie nieruchomości zasłu...

Zielątkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

725 000 PLN (7 250 zł/m2)

3
1
100 m2
2000
15304897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15294049 15304897 Lokalizacja Polska-Poznań (Suchy Las)Szczegóły Dom (wolnostojący)Powierzchnia 100m2Powierzchnia działki 1253m2Urokliwy dom parterowy o powierzchni 100m2, zlokalizowany w Zielątkowie gminie Suchy Las około 10km od samego centrum Poznania. W bezpośredn...

Zielątkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

795 000 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
100 m2
2001
15814573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26627418 15814573 Suchy Las - ul. Szkółkarska  dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 180 m2  działka 531 m2  dwie kondygnacje  siedem pokoi , duża kuchnia , taras , ogródek , mała piwnica , kotłowania nowoczesny piec gazowy , dwie łazienki  ogromy potencjał...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

1 109 000 PLN (6 161 zł/m2)

7
2
180 m2
1982
15779972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25795313 15779972 Do sprzedania dom w zabudowie jednorodzinnej z dużą działką o pow. 1053 m2.Dom jest położony w miejscowości Suchy Dwór w niedalekiej odległości od Wrocławia.Dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 342.4 m2.Powierzchnia zabudowy + tarasy 275,9 m...

Suchy Dwór (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 275 000 PLN (3 724 zł/m2)

6
-
342.4 m2
2007
15893132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900067 15893132 Sprzedam dom z działką 1000m2 , dom styl holenderski do remontu kapitalnego bardzo klimatyczny, prąd i woda w domu dzialka rowna ładnie położona małe zageszczenie budynków wokół,w większości pola, 100m od głównej drogi przejazdowo-tczew dojazd drogą ...

Grabiny-Zameczek (Pomorskie, gm. Suchy Dąb)

330 000 PLN (1 375 zł/m2)

5
-
240 m2
1964