• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Sulejówek

Znalezionych ofert: 17

15037735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7690981 15037735 Do sprzedania prezentuję dom o powierzchni 200m2 położony na działce 380 m2 w Sulejówku Do sprzedania prezentuję dom o powierzchni 240m2, położony na działce 373m2 w Sulejówku. Korzystny dojazd, blisko SKM, PKP, przystanek autobusowy.POMIESZCZENIA:p...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

890 000 PLN (3 708 zł/m2)

5
-
240 m2
1990
15779222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem, pompa ciepła 25768838 15779222 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 155,16 m2 plus poddasze. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych, oddzielonych od siebie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które łącz...

Sulejówek (Długa szlachecka) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 199 000 PLN (7 735 zł/m2)

6
2
155 m2
2025
15637544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny jednorodzinny dom z dużym ogrodem Sulejówek 22985510 15637544 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie wolnostojący, jednopiętrowy dom o powierzchni 177m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej lokalizacji. Dom to nowocześnie zaprojektowany budynek jednorodzinny usytuowany na dzi...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 649 000 PLN (9 316 zł/m2)

6
1
177 m2
2024
15594279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak 197m z dużym ogrodem Sulejówek 22050224 15594279 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni użytkowej 167,3m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej lokalizacji.Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 572 m2. Cała inwestycja to nowo...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 450 000 PLN (7 360 zł/m2)

5
2
197 m2
-
15621270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22623422 15621270 Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły, ale nie chcesz tracić czasu na długie dojazdy do pracy? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję Państwu do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2008r, ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 700 000 PLN (9 245 zł/m2)

5
2
183.88 m2
2008