• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Swolszewice Duże Ametystowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Swolszewice, Duże i Ametystowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15891377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896611 15891377 Dom wolnostojący z garażem - Bystrzyca Dolna!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne o powierzchni około 140 m2 oraz piwnica o powierzchni około 70 m2.Na parterze znajduje się duża kuchnia z częścią wypoczynkową, dwa pokoje, łazienka...

Bystrzyca Górna (Bystrzyca górna) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 000 000 PLN (4 762 zł/m2)

3
1
210 m2
1939
15889480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27851720 15889480 Szeregowy dom w Świdnicy.0% prowizji ! Pow. 144m2 w sam raz dla 4-6 osobowej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji, pow. działki 182 m2. Segment środkowy.Bardzo funkcjonalny układ,Parter:- salon z aneksem kuchennym 39,93 m2,- wc 2,72 m2,- hol 4,3 ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (5 549 zł/m2)

5
2
144 m2
2021
15889481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27851719 15889481 Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domów parterowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej okolicy niedaleko Świdnicy. Jako pośrednik nieruchomości z przyjemnością przedstawiamy tę atrakcyjną inwestycję, która z pewnością spełni o...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

935 000 PLN (6 032 zł/m2)

4
2
155 m2
2024
15880786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27615321 15880786 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2268 m². Budynek z lat 60., w dobrym stanie tech...

Turza Śląska (Śląskie, gm. Gorzyce)

430 000 PLN (2 756 zł/m2)

6
2
156 m2
1960
15869176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27403014 15869176 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Czerwionce-Leszczynach (obręb Leszczyny), przy ul. Polnej. Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej zapewnia komfort codzienn...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

1 290 000 PLN (5 187 zł/m2)

6
2
248.7 m2
2025
15766594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506478 15766594 Dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na działce 10 arów.Parter domu stanowi część dzienną, na którą składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, spiżarka, toaleta dla gości, hol, wiatrołap oraz część gospodarcza - kotłownia oraz garaż.Garaż jedn...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

449 000 PLN (2 993 zł/m2)

4
2
150 m2
2021
15736816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24879350 15736816 Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 850 000 PLN (11 783 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15735215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24851773 15735215 Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Jaworzynie Śląskiej.Dom o powierzchni użytkowej 97 m2.Dom został podzielony na strefę dzienną zlokalizowaną na parterze:- salon z aneksem kuchennym- pokój biuro- wc- korytarz- wiatroł...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

579 000 PLN (5 969 zł/m2)

5
2
97 m2
2022
15735235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851771 15735235 Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta!Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to część dzienna: salon w wyjściem na taras, otwarta kuchnia oraz jadalni...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (5 792 zł/m2)

8
2
259 m2
1939
15881401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z dużym ogrodem | 159,9 m² | Kowa 27629970 15881401 Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 159,9 m², położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kowale (gm. Kolbudy), z szybkim dojazdem do Gdańsk. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących przestrzeni, prywatn...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 975 000 PLN (12 421 zł/m2)

6
2
159 m2
-
15830316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Radunicy - bliskość Gdańska 26669364 15830316 Dom w Radunicy - przestrzeń, spokój i bliskość GdańskaSzukasz domu, który połączysz z własną wizją wykończenia, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko miasta, w spokojnym otoczeniu? Ten bliźniak w Radunicy to idealna propozycja dla osób ceniących prze...

Radunica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

4
2
140 m2
2017
15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970