• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Szymanów Alternatywy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Alternatywy

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Szymanów

15768429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25544344 15768429 Wolnostojacy dom o pow. 230 mkw posadowiony na działce 1700 mkw w podwrocławskiej miejscowości Szymanów.Rozkład pomieszczeń:parter - przedpokój (wiatrołap), przestronny salon z kominkiem połączony z kuchnia, gabinet, sypialnia, łazienka dla gości, po...

Szymanów (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 500 000 PLN (7 813 zł/m2)

5
-
320 m2
2007
15574674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21630152 15574674 Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe (ok.55-60 m2) z balkonem na Starym Mokotowie za dopłatą !!! Dom wolnostojący wraz z domkiem letniskowym, z dużą działką oraz oddzielnym garażem na dwa samochody ! Zapraszam na prezentację 600 777 ...

Szymanów (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 444 000 PLN (7 763 zł/m2)

5
2
186 m2
1998
15401042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17710341 15401042 Oferta specjalna. Do sprzedania budynek usytuowany bezpośrednio przy drodze głównej pomiędzy Dobromierzem a Świebodzicami. W bliskiej odległości od DROGI S3 i powstającej STREFY EKONOMICZNEJ. Obiekt składa się z 2 oddzielnych budynków. W większy...

Szymanów (Siodłkowice) (Dolnośląskie, gm. Dobromierz)

850 000 PLN (850 zł/m2)

12
-
1000 m2
-
15585249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szymanów, gm. Góra Kalwaria , działka 16600 m, dom 232,30 m 21880041 15585249 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA, TEL. +48 601264167 Mamy okazję zaprezentować Państwu nietypową i niestandardową nieruchomość, której walory użytkowe i inwestycyjne spełniają najbardziej wysublimowane oczekiwania klientów. Nieruchomość położona je...

Szymanów, Szymanów (wieś) Powiat piaseczyński

5 300 000 PLN (22 815 zł/m2)

5
3
232.3 m2
2001
15831124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralne osiedle 26686769 15831124 Bez prowizji biura i podatku PCC.Polecam gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w Szymanowie (powiat trzebnicki).Atuty lokalizacji:- cześć Aglomeracji Wrocławskiej- bezpośredni dostę do drogi S5- 3 km od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia- kameralna zabud...

Szymanów (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

1 100 000 PLN (7 534 zł/m2)

5
2
146 m2
2024