• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Tarkowo Górne Wiatrakowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiatrakowa, Tarkowo i Górne

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15635405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka z lasem i domem drewnianym 22943425 15635405 Poszukujesz domu gotowego do wprowadzenia, do którego będziesz wracać z radością? To miejsce przypadnie do gustu każdemu, kto ceni zapach lasu, mech pod stopami i lubi palić drewnem w kominku.Nieruchomość położona jest we wsi Wrząca, gm. Lutomiersk w...

Wrząca (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

560 360 PLN (4 447 zł/m2)

3
1
126 m2
1980
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980