• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Trąbki Małe Kwiatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Małe i Kwiatowa

Znaleźliśmy 31 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Trąbki

15673324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23705169 15673324 NOWOCZESNY DOM z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Dojazd do domów drogą gm...

Trąbki (Małopolskie, gm. Biskupice)

969 000 PLN (6 333 zł/m2)

5
2
153 m2
2024
15888152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27803586 15888152 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według projektu Dom w klementynkach 2 R2, cenionego za funkcjonalność, nowoczesną bryłę oraz bardzo dobre doświetlenie wnętrz.Udział w drodze o wartości...

Trąbki (Małopolskie, gm. Biskupice)

779 034 PLN (7 491 zł/m2)

5
-
104 m2
2026
15659898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23451542 15659898 NOWOCZESNY DOM z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Dojazd do domów drogą gm...

Trąbki (Małopolskie, gm. Biskupice)

969 000 PLN (6 333 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15880012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27614352 15880012 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: Trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków BEZ PROWIZJI prowizji oraz PCC System płatności 2575% powierzchnia całkowita: 104,23 m...

Trąbki (Małopolskie, gm. Biskupice)

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2026
15840834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26786082 15840834 Wyjątkowa rezydencja pod Krakowem – komfort, przestrzeń i ciszaTrąbki 420 mkw działka 28 arów 9 pokoi 3 250 000 złDom, który łączy elegancję z naturąTa stylowa rezydencja o powierzchni 420 mkw, położona na 28-arowej, perfekcyjnie zagosp...

Biskupice (Trąbki) (Małopolskie, gm. Biskupice)

3 250 000 PLN (7 738 zł/m2)

9
2
420 m2
2008
15360303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko lasu 16786883 15360303 OKOLICA:Nieruchomość położona jest w Kleszczewie - 15 km od centrum Pruszcza Gdańskiego i 21 km od centrum Gdańska. Na uwagę zasługuje również bliskość terenów rekreacyjno-sportowo-wypoczynkowych takich jak chociażby pola golfowe w Postołowie (10 min...

Kleszczewo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 370 000 PLN (7 173 zł/m2)

5
2
191 m2
2013
15758902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25333802 15758902 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość, której potencjał, atmosfera i wyjątkowe położenie urzekną każdego, kto marzy o życiu blisko natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta.Kleszczewo, ul. Północna ...

Kleszczewo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

2 790 000 PLN (15 500 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15845974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja-2 domki, Ełganowo, działka 3000 m2 26872780 15845974 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYduża działka o powierzchni 3000 m²,dwa całoroczne domki rekreacyjne - gotowa inwestycja,nieruchomość obecnie wynajmowana krót...

Ełganowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

649 000 PLN (216 zł/m2)

1
1
3000 m2
2020
15619404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 30 min od Gdańska 22585420 15619404 NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona 10 km od Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej odległości pełne zapl...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

649 000 PLN (6 978 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15619409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 30 min od Gdańska 22585413 15619409 NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona 10 km od Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej odległości pełne zapl...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

639 000 PLN (6 871 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15778077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740565 15778077 Ogłoszenie dotyczy nieruchomości położonej w Cząstkowie, jednak ze względu na większy zasięg wyszukiwania zostało wystawione również dla lokalizacji Trąbki Wielkie, które znajduje się zaledwie 6 km dalej. Jeśli szukasz domu blisko natury, z szybkim d...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 049 000 PLN (5 245 zł/m2)

8
2
200 m2
1983
15657664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na dużej działce blisko Gdańska! 23429611 15657664 DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), jasny, rozkładowy, funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący w Trąbkach Małych (powiat gdański, gmina Trąbki Wielkie). Powierzchnia całkowita budynku to ok. 200,00 m2. Dom został wzniesiony ...

Trąbki Małe (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

6
2
200 m2
1982