• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Trąbki Wielkie Jaworowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jaworowa

Znaleźliśmy 26 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkie Trąbki

15360303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko lasu 16786883 15360303 OKOLICA:Nieruchomość położona jest w Kleszczewie - 15 km od centrum Pruszcza Gdańskiego i 21 km od centrum Gdańska. Na uwagę zasługuje również bliskość terenów rekreacyjno-sportowo-wypoczynkowych takich jak chociażby pola golfowe w Postołowie (10 min...

Kleszczewo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 370 000 PLN (7 173 zł/m2)

5
2
191 m2
2013
15758902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25333802 15758902 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość, której potencjał, atmosfera i wyjątkowe położenie urzekną każdego, kto marzy o życiu blisko natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta.Kleszczewo, ul. Północna ...

Kleszczewo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

2 790 000 PLN (15 500 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15845974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja-2 domki, Ełganowo, działka 3000 m2 26872780 15845974 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYduża działka o powierzchni 3000 m²,dwa całoroczne domki rekreacyjne - gotowa inwestycja,nieruchomość obecnie wynajmowana krót...

Ełganowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

649 000 PLN (216 zł/m2)

1
1
3000 m2
2020
15619404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 30 min od Gdańska 22585420 15619404 NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona 10 km od Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej odległości pełne zapl...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

649 000 PLN (6 978 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15619409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 30 min od Gdańska 22585413 15619409 NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona 10 km od Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej odległości pełne zapl...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

639 000 PLN (6 871 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15778077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740565 15778077 Ogłoszenie dotyczy nieruchomości położonej w Cząstkowie, jednak ze względu na większy zasięg wyszukiwania zostało wystawione również dla lokalizacji Trąbki Wielkie, które znajduje się zaledwie 6 km dalej. Jeśli szukasz domu blisko natury, z szybkim d...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 049 000 PLN (5 245 zł/m2)

8
2
200 m2
1983
15657664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na dużej działce blisko Gdańska! 23429611 15657664 DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), jasny, rozkładowy, funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący w Trąbkach Małych (powiat gdański, gmina Trąbki Wielkie). Powierzchnia całkowita budynku to ok. 200,00 m2. Dom został wzniesiony ...

Trąbki Małe (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

6
2
200 m2
1982
15752762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25174328 15752762 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość składającą się z dwóch oddzielnych mieszkań (50m2 i 51m2) wraz z działką o powierzchni 1280m2 w miejscowości Sobowidz.Oba mieszkania oraz działka na jednej księdze wieczystej, sprzedawan...

Sobowidz (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

695 000 PLN (4 964 zł/m2)

4
2
140 m2
1925
15762741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25411191 15762741 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom w miejscowości Cząstkowo, usytuowany w sercu natury, idealny dla osób szukających spokoju i kontaktu z przyrodą. Cząstkowo to wyjątkowa miejscowość, która wyróżnia się nie tylko piękn...

Postołowo (Cząstkowo) (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

949 000 PLN (7 532 zł/m2)

4
2
126 m2
2007
15792942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26028365 15792942 Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować nowoczesny a zarazem ekologiczny dom parterowy zaprojektowany w stylu nowoczesnej stodoły w technologii szkieletowej. Projekt wyróżnia się oryginalnym wyglądem elewacji oraz funkcjonalnym układem wnętrz...

Czerniewo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 500 000 PLN (6 818 zł/m2)

5
2
220 m2
2025
15711424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24399586 15711424 ***Rezerwacja***Freedom Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim ma przyjemność zaprezentować dom w Mierzeszynie, gotowy do zamieszkania.Nieruchomość przeznaczona dla osób szukających wolnostojącego domu z dala od miasta.Niewątpliwymi atutami prezentowanej...

Mierzeszyn (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

699 000 PLN (6 990 zł/m2)

4
2
100 m2
-
15786559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z fotowoltaiką w Postołowie, 2500m2 działka! 25910528 15786559 Serdecznie zapraszam do zakupu unikatowej nieruchomości w Postołowie! Do sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom mieszkalny z lat 40. XX wieku, położony na ogromnej, zacisznej działce o powierzchni 2500 m². To idealna propozycja dla tych, którzy...

Postołowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

990 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
2
120 m2
1940