• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Tryszczyn Cicha

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tryszczyn i Cicha

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026
15888969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835577 15888969 Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne.Dom położony jest w świetnie skomunikowanej części Radomia blisko centrum miasta, a jedno...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

850 000 PLN (4 028 zł/m2)

6
2
211 m2
1980
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 990 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIOferowany dom jest w niższym standardzie- bez utwardzeń i zaadaptowanego poddasza....

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1991
15888428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814054 15888428 Na sprzedaż dom o powierzchni 174,4 m² położony na dużej działce 958 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą Bobrowcu!To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i domu z potencjałem do stworzenia własnego, ...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 258 000 PLN (7 230 zł/m2)

4
2
174 m2
1994
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 899 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

899 000 PLN (6 200 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
15887740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny dom z ogrodem | 155,96m2 | Baszkówka 27792177 15887740 SKRAJNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEMSPRZEDAŻ I 1 180 000 I 155,96 m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalo...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
1
164 m2
2026
15885050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716118 15885050 Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy (tzw. bliźniak ) w jakości PREMIUM oraz w technologii TERMO a przy tym w atrakcyjnej cenie w Działdowie przy ul. 11Listopada .idealnie skomunikowany oddalony zaledwie 1,8 km od Rynku Starego Miasta  oraz Zam...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026