• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ustronie

Znalezionych ofert: 23

15750215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118543 15750215 Na sprzedaż ośrodek domków w Ustroniu Morskim – ul. Morska 5 1074 m² tylko 6 minut pieszo do morzaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna – ośrodek domków letniskowych funkcjonujący pod nazwą 'Maritim - komfortowe domki nad morzem&#03...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 499 000 PLN (6 022 zł/m2)

12
-
415 m2
2021
15750214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118532 15750214 ul. Kwiatowa 6, SianożętyZaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plażyGotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzenią mieszkalną dla właścicieli.Gotowy model biznesowyNieruchomość od lat z ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 250 000 PLN (4 327 zł/m2)

12
-
520 m2
2008
15843812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26814163 15843812 ul. Kolejowa 54A, woj. zachodniopomorskie sprzedaż z bazą klientów, rezerwacjami i BookingTo oferta dla inwestora, który chce kupić nie tylko nieruchomość, ale działający, poukładany produkt najmu – w miejscu, które samo się sprzedaje: spokojna okol...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 250 000 PLN (5 734 zł/m2)

12
5
218 m2
2013
14700862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165098 14700862 USTRONIE-dom dla wymagających klientów w stanie deweloperskim 150 m2 , na działce 1000 m2. Słońce,cisza, spokój,mikroklimat oraz zieleń zaglądająca przez okna...w takim właśnie miejscu stoi pełen światła dom o pow. 150 m2 z garażem 23 m2, na działce ...

Ustronie (Łódzkie, gm. Zgierz)

898 000 PLN (5 221 zł/m2)

4
2
172 m2
2022
15253786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13899707 15253786 Wynagrodzenie Kupującego pokrywa Sprzedający!Marzysz o własnym, nadmorskim azylu?A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie?Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątk...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2023
15168380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11500639 15168380 UWAGA - cena do negocjacji !!!USTRONIE MORSKIE - na sprzedaż dochodowy dom mieszkalno- wczasowy z mieszkaniem dla właściciela i z pokojami do wynajęcia.Dom ma powierzchnię użytkową 435,21 m2 w tym 16 pokoi oraz 12 łazienek.Powierzchnia działki wynosi...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 700 000 PLN (3 908 zł/m2)

12
-
435 m2
-
14917098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4669861 14917098 Ustronie Morskie na sprzedaż przepiękna nieruchomość składająca się z pensjonatu, domku letniskowego i domu jednorodzinnego.Nieruchomość o pow. działki 2.501 m2 oddalona jest od morza ok. 1,2 kmNa terenie nieruchomości znajdują się 3 budynki:PENSJONA...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

6 500 000 PLN (9 489 zł/m2)

12
5
685 m2
2010
15854212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071842 15854212 Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim !!!GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO MORZA W TURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI - OK.1200 M - GOTOWY BIZNES DO PRZEJĘCIA Z BAZĄ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 450 000 PLN (13 611 zł/m2)

12
7
180 m2
2020
15682605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23880927 15682605 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2023
15335387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16117602 15335387 Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny.Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015.Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman plus zasobniki wody na 800 LWłasna pralnia z magazynem pościeli.Pensjonat pos...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

3 400 000 PLN (5 667 zł/m2)

12
-
600 m2
2000
15057003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 8393809 15057003 Przytulny mały domek w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Rezydencja Ustronie Morskie .Osiedle zamknięte - monitorowane, dużo przestrzeni. Do dyspozycji mieszkańców:- basen otwarty- boisko do koszykówki siatkówki- plac zabaw dla dzieci - si...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15258896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050193 15258896 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

5
-
113 m2
2023