• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Węglówka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Węglówka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15897694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28008096 15897694 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Rokiciny-Kolonia, która stanowi idealne połączenie funkcjonalności z przestronnym miejscem do wypoczynku. Dom o powierzchni użytkowej 99,54 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie dużej ...

Rokiciny-Kolonia (Łódzkie, gm. Rokiciny)

887 000 PLN (8 911 zł/m2)

6
-
99.54 m2
2013
15896192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad łąkami 127,84 m² blisko Sieradza 27971518 15896192 Dom nad łąkami, gdzie przestrzeń, cisza i natura są na pierwszym miejscu w miejscowości Dębołęka, gm. Brzeźnio.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i pozwalają zwolnić tempo. Ta wyjątkowa nieruchomość położona w Dębołęce, w gmi...

Dębołęka (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

499 360 PLN (3 932 zł/m2)

3
1
127 m2
2025
15895793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962747 15895793 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważni...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

999 000 PLN (6 376 zł/m2)

4
2
156.68 m2
2025
15895717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962746 15895717 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważn...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 975 zł/m2)

4
2
142.09 m2
2025
15895445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962208 15895445 Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Czerska blisko terenów rekreacyjnych i jeziora Czerskiego. To ...

Czersk (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

885 000 PLN (5 531 zł/m2)

6
2
160 m2
1990
15875862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527628 15875862 Szukasz miejsca, które łączy komfort, funkcjonalność i spokojną lokalizację? Ten dom w Brzozowie to propozycja, obok której trudno przejść obojętnie – zwłaszcza teraz, gdy dostępny jest w atrakcyjnej, obniżonej cenie.Dlaczego warto? Gotowy do zamiesz...

Brzozów (Podkarpackie, gm. Brzozów)

910 000 PLN (6 067 zł/m2)

5
2
150 m2
2009
15897611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom, otoczony drzewami, nad J.Kamieniczno 28007657 15897611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż urokliwy domek usytuowany na zadrzewionej działce w pobliżu Jeziora Kamieniczno. To miejsce, które zapewni Ci ciszę i ...

Ciemno (Pomorskie, gm. Tuchomie)

620 000 PLN (9 538 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15897628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28007497 15897628 Na sprzedaż dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski, 5 pokoi. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Elizy Orzeszkowej w Ostrowie Wielkopolskim. To nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla rodziny poszukującej ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

520 000 PLN (4 952 zł/m2)

5
1
105 m2
1982
15897003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27992454 15897003 Nowoczesna stodoła w zielonej części Brwinowa gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w północnej części podwarszawskiego Brwinowa nowoczesna stodoła zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i ponadczasowej...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 680 000 PLN (11 586 zł/m2)

4
2
145 m2
2022
15896275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27974833 15896275 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15896102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący nowoczesny projekt Konstancin 27967578 15896102 3 499 000 zł SPRZEDAŻ 263 m2 DOM WOLNOSTOJĄCY KONSTANCIN - JEZIORNA Przedmiotem sprzedaży jest WOLNOSTOJĄCY dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1000 m2. Garaż dwustanowiskowy w br...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 499 000 PLN (13 304 zł/m2)

5
2
263 m2
2027
15895250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sierzchów | dom parterowy 136,5m2 | działka 675m2 27961232 15895250 950 000 zł DOM PARTEROWY 136,5 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 675 M2 SIERZCHÓW I GM. GÓRA KALWARIABEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIKameralna inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy.Przedm...

Sierzchów (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

950 000 PLN (5 828 zł/m2)

4
2
163 m2
2025