• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Władysławowo

Znalezionych ofert: 28

12523750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20572 12523750 Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala TV, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca parkingowe(5 miejsc) oraz plac zabaw dla gości. Pensjona...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 140 000 PLN (2 850 zł/m2)

12
-
400 m2
1988
15448827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem 18793322 15448827 Prezentujemy dom murowany w malowniczej nadmorskiej miejscowości Rozewie. Dom jest dwulokalowy, ma dwa niezależne wejścia.Są to dwa niezależne apartamenty, łączna ilość osób 8 lub 4. Do plaży jest 400 m ulicą prowadzącą do zejścia na plażę nr 16. W u...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

660 000 PLN (9 429 zł/m2)

3
2
70 m2
2023
15456525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18984101 15456525 Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowej inwestycji na wynajem krótkoterminowy w miejscowości Władysławowo, oddalonej zaledwie ok 1 km od plaży.Znakomicie funkcjonujący dom usługowo- mieszkalny o powierzchni ok 530 m2 położony jest na działce o p...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
19
530 m2
2001
15864417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267287 15864417 ą miejsca, które nie potrzebują wielu słów wystarczy spojrzenie i pojawia się pomysł.Ten nadmorski pensjonat we Władysławowie to przestrzeń z ogromnym potencjałem dla kogoś, kto widzi więcej niż tylko budynek.To idealna baza pod stworzenie wyjątkow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 150 000 PLN (5 375 zł/m2)

12
4
400 m2
1980
15632809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871489 15632809 Na sprzedaż: Dom z pokojami na wynajem – Władysławowo, doskonała inwestycja w sercu turystyki.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w popularnej nadmorskiej miejscowości – Władysławowo. Dom o funkcji mieszkalno-usługowej, przystosowany do prow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

699 000 PLN (5 777 zł/m2)

4
4
121 m2
2005
15888333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27809953 15888333 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowe domy całoroczne - sprzedaż bezpośrednio. Tylko 750m od plaży!Lazurowe Rozewie to osiedle, które jest zlokalizowane przy ul. Jastrzębiej w Rozewiu (róg ul. Żbikowej). Nasze osiedle znajduje się zaledwi...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

880 000 PLN (12 394 zł/m2)

3
-
71 m2
2024
15648046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Władysławowo Kompleks 5 domów 23246272 15648046 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad Bałtykiem - WładysławowoZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkalno-wypoczynkowego położonego w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji polskie...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 225 zł/m2)

12
-
400 m2
-
13888714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2195310 13888714 Dobrze prosperujący o bardzo wysokim standardzie Pensjonat z pełnym wyposażeniem Nieruchomość jest położona we Władysławowie w jednym z najpopularniejszych kurortów nad morzem Bałtyckim u nasady Półwyspu Helskiego w odległości 200 m. od zatoki Pucki...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 300 000 PLN (3 882 zł/m2)

2
1
850 m2
2005
15859666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem | 7 pokoi | nad morzem w Rozewiu 27175317 15859666 Oferowany jest na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący z użytkowym piętrem, wybudowany w 2022 roku, o powierzchni całkowitej 409m 2 oraz powierzchni używkowej  247 m2, z urokliwym ogrodem, nieopodal plaży w Rozewiu. Powierzchnia działki  1200 m2,...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 999 000 PLN (9 778 zł/m2)

6
2
409 m2
2022
15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019
15867102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zaledwie 600 metrów od morza 27335424 15867102 Nowoczesny, 2-poziomowy bliźniak z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską, położony zaledwie 600 metrów od piaszczystej plaży. To doskonała propozycja zarówno jako drugi dom nad morzem dla rodziny, jak i atrakcyjna forma lokaty kapita...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

778 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
2
60 m2
2024
15855968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWIEC INWESTYCYJNY NAD MORZEM - DLA MAX. 64os. 27082179 15855968 Na sprzedaż doskonale prosperujący obiekt turystyczny nad morzem, położony w centrum miejscowości Ostrowo, w pobliżu Karwi, Jastrzębiej Góry oraz Władysławowa.Nieruchomość znajduje się ok. 800 m od plaży i od wielu lat funkcjonuje jako popularny komp...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 950 000 PLN (4 610 zł/m2)

12
5
423 m2
2008