• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Widawa Kolejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kolejowa

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Widawa

15044172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7924685 15044172 DOM 62 m2 w CHOCIWIU Na sprzedaż dom o powierzchni 62 m2, posadowiony na działce o pow. 876 m2.Budynek wybudowany w 1980 roku z pustaka, dach pokryty papą.Na parterze znajdują się: kuchnia, łazienka...

Chociw (Łódzkie, gm. Widawa)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15007837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6664745 15007837 Do sprzedania solidny dom z lat 90 o powierzchni 400 m2 z dwoma garażami. Dom położony na dużej działce o powierzchni 2315 m2 graniczący z drogą krajową nr 5 (Wrocław - Poznań). Dom z dużym potencjałem, nadający się dla dużej rodziny, do prowadzenia ...

Wrocław (Widawa) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 999 PLN (5 000 zł/m2)

10
5
400 m2
1991
15635452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22943904 15635452 Polecamy do sprzedaży wygodny, wolnostojący budynek mieszkalny z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest niepodpiwniczony, posiada dwie pełne kondygnacje i jest kryty dachem kopertowym z nieużytkowym poddaszem. W budynku znajdują się: na parterze ...

Wrocław (Widawa) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 245 000 PLN (11 572 zł/m2)

4
-
194 m2
2015
15667488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lub zamienię, siedlisko z działką 3173m² 23602047 15667488 Siedlisko z duszą - cisza, przestrzeń i ogrom możliwości Górki Grabińskie (gm. Widawa)Sprzedam lub zamienię na mieszkanie. Działka 3173 m² z domem 90 m² oraz budynkami gospodarczymi (garaż, kuchnia letnia, pom. gospodarcze)Lokalizacja: Górki Grabińs...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

340 360 PLN (3 012 zł/m2)

4
1
113 m2
1962
15401528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17724225 15401528 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom w miejscowości Chociw o powierzchni 172 m2 w odległości około 4 km od Widawy w województwie Łódzkim. Nieruchomość składa się z 5 pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek, dwóch przedpokoi oraz dodatkowej toalety ...

Chociw (Łódzkie, gm. Widawa)

899 000 PLN (4 807 zł/m2)

5
2
187 m2
1995
15885090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717113 15885090 Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w gminie Widawa, w województwie łódzkim. Nieruchomość obejmuje trzy sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 15,94 ha, oferując szerokie możliwości wykorzystania – zarówno prywatne, jak i i...

Widawa (Sarnów) (Łódzkie, gm. Widawa)

2 350 000 PLN (6 528 zł/m2)

8
3
360 m2
2004
15767521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25529347 15767521 Budynek inwestycyjny – Wrocław Widawa – 14 lokali, stopa zwrotu >9%Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 400 m², posadowiony na działce 1500 m², zlokalizowany we Wrocławiu (Widawa), tuż przy AOW. Najważniejsze informacje:- 14 lokali mie...

Wrocław (Widawa) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 000 PLN (6 750 zł/m2)

12
-
400 m2
1985