• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wieliczka

Znalezionych ofert: 24

15890815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883423 15890815 WĘGRZCE WIELKIE, GMINA WIELICZKA Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piaski z willową za...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 390 000 PLN (6 915 zł/m2)

5
2
201 m2
2005
15823914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646771 15823914 WIELICZKA - NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM - DOM, WILLA, SIEDZIBA FIRMY, PIĘKNY OGRÓD LOKALIZACJA: Wieliczki nie trzeba nikomu przedstawiać, jest częścią aglomeracji krakowskiej, ale przede wszystkim znana jest z walor&am...

Wieliczka, Kochanowskiego

3 450 000 PLN (4 452 zł/m2)

11
3
775 m2
2000
15892908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899576 15892908 STAN SUROWY - DOM WOLNOSTOJĄCY W PRZEBIECZANACH. Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Powierzchnia użytkowa wynosi 212,2 m2, a całkowita 236,03 m2, działka 800 m2. Parter skład...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 150 000 PLN (4 873 zł/m2)

6
1
236 m2
2025
15892846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899217 15892846 Stan surowy - Dom Wolnostojący w Przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom w, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Domy o powierzchni użytkowej 189,54 m2, a całkowitej 203,68 m2. Położone na działkach 800 m2. Parte...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 170 000 PLN (5 764 zł/m2)

6
1
203 m2
2025
15602452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22231729 15602452 WIELICZKA - KRZYSZKOWICKA 9 KM DO RONDA MATECZNEGO Oferujemy ciekawą nieruchomość, położoną blisko granicy administracyjnej Krakowa składającą się z: - Działki o powierzchni 568 m2, zbudowanej domem w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

849 000 PLN (10 229 zł/m2)

3
1
83 m2
1970
15891144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889988 15891144 GUSTOWNY, BARDZO ZADBANY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom położony przy ulicy Artura Grottgera w Wieliczce, w odległości kilku kilometrów od gr...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 849 000 PLN (6 488 zł/m2)

5
2
285 m2
2017
15885283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27721882 15885283 DOM PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy na ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (10 323 zł/m2)

5
-
155 m2
2024
14938486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5134260 14938486 Dom o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na ponad 14-arowej działce. Nieruchomość doskonała dla wielopokoleniowej rodziny, na siedzibę firmy lub jako inwestycja na wynajem. Przyziemie, parter oraz piętro umożliwiają wydzielenie wielu mie...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 999 000 PLN (5 998 zł/m2)

11
-
500 m2
1999
15878382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594912 15878382 Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-AROWEJ działce w miejscowości Jankówka gmina Wieliczka. Gotowy do wprowadzenia , piękny i zadbany dom, w dogodnej lokalizacji na sprzedaż. Zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, z dbało...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (4 072 zł/m2)

5
-
415 m2
-
15201674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12450982 15201674 Oferujemy do sprzedaży dom z potencjałem o powierzchni 216 m2 zlokalizowany w centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o wielkości 15 arów. Składa się z trzech kondygnacji oraz poddasza. Na pierwsze...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 430 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
-
208 m2
1980
15879162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27609519 15879162 W ofercie wolnostojący 9 pokojowy dom z garażem położony na 5 arowej działce w prestiżowej dzielnicy Wieliczki - Lekarka. Dom doskonale sprawdzi się dla wielopokoleniowej rodziny, lub na wynajem (na mieszkania lub pokoje). Dotychczas pracował zar...

Wieliczka (Lekarka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 190 000 PLN (3 802 zł/m2)

9
3
313 m2
1983
15830983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26684061 15830983 Standard mieszkania: do remontu; Rozkład: czterostronny, adaptacja poddasza, korzystny układ, ustawne; Mediainstalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blacha; Dodatkowo: działka, garaż, balkon, taras; Pow. działki: 800; ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 130 000 PLN (4 788 zł/m2)

6
1
236 m2
1990