• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wołomin Lipowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lipowa

Znaleźliśmy 18 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wołomin

15895376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962237 15895376 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 300 m² położony w Wołomin, na działce z zagospodarowanym ogrodem, oczkiem wodnym oraz strefą wypoczynkową. Nieruchomość została przygotowana jako komfortowy dom dla dużej rodziny, oferujący...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 599 000 PLN (5 330 zł/m2)

5
3
300 m2
1986
15797979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26160689 15797979 Na sprzedaż oferuję piękny dom w miejscowości Zagościniec, położony jedynie 20 km od Warszawy. Okolica jest spokojna, dobrze skomunikowana i sprzyja codziennemu życiu – w pobliżu znajdują się szkoła, sklepy, a do Galerii Wołomin dojedziesz w niespełn...

Zagościniec (Mazowieckie, gm. Wołomin)

945 000 PLN (5 660 zł/m2)

5
1
166.96 m2
2016
15886744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27766436 15886744 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedlainwestycji (80 m) znajduje się ...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 953 zł/m2)

4
1
128 m2
2026
15885046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716122 15885046 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom rodzinny o powierzchni 342 m², położony w spokojnej okolicy Wołomina. Dom został zbudowany z cegły w 1988 roku i wyróżnia się bardzo słonecznym wnętrzem z uwagi na duże okna z każdej strony budynku, a także p...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 960 000 PLN (6 049 zł/m2)

9
3
324 m2
1988
15490329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19736671 15490329 Oferuję dom do wprowadzenia z częścią usługową w prestiżowej lokalizacji w Wołominie. Dom został zbudowany w 2004 roku w nowoczesnej technologii dzięki temu nie ma potrzeby remontów czy docieplania. Na przestrzeni 520m² znajdziesz 5 przestronnych pok...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
2
550 m2
2004
14896004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4175713 14896004 MAŁY DOMEK NA DUŻEJ DZIAŁCE.. OBNIŻONA CENA DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO ..NA OBECNA CHWILĘ NIE MA UREGULOWANEGO DOJAZDU DO DROGI PUBLICZNEJ.Do zaoferowania domek do zamieszkania z lat 50 tych po remoncie ok. 70 m 2 posadowiony na działce 1460 m 2. Budyne...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

619 000 PLN (8 843 zł/m2)

2
-
70 m2
1950
15595006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22065979 15595006 Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom w Wołominie składający się z części mieszkalnej (jedno mieszkanie 4-pokojowe lub dwa mieszkania 3-4 pokojowe) oraz części usługowej (warsztat samochodowy z dwoma stanowiskamipodnośnikami). Jeś...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

3 650 000 PLN (7 902 zł/m2)

4
2
461.9 m2
2007
15888654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27819556 15888654 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 692 zł/m2)

4
1
133 m2
2026
15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15636248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22957058 15636248 Jeżeli szukasz domu z dużym potencjałem z wydzielonym niezależnym lokalem do prowadzenia działalności gospodarczej w atrakcyjnej lokalizacji w Wołominie, to ta oferta jest dla Ciebie!Opis:Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzi...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 400 000 PLN (9 289 zł/m2)

9
3
258.37 m2
2007
15576904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21688815 15576904 DOM + 2 LOKALE W CENTRUM WOŁOMINA... SAMO CENTRUM.. 100 M DO URZĘDU GMINY I SĄDU.....PRZYJDŹ... OBEJRZYJ .. ZAPROPONUJ CENĘ..Zapraszam do zakupu DOMU MIESZKALNEGO Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ w samym sercu Wołomina . Budynek piętrowy z lat 80 tych posadowiony ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 300 000 PLN (8 125 zł/m2)

6
-
160 m2
1980
15441479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18633747 15441479 KAMIENICA W CENTRUM WOŁOMINA... 2 LOKALE USŁUGOWE ..3 MIESZKANIA.. PRZYJDZ OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ ..Przedmiotem sprzedaży jest 12 kamienicy w samym Centrum Wołomina. Super lokalizacja - 300 m do Starostwa Powiatowego i Sądu w Wołominie . PKP, sklep...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

860 000 PLN (4 300 zł/m2)

8
-
200 m2
1945