• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Zalesie

Znalezionych ofert: 9

15872092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485321 15872092 DOM NA JURZE ZALESIE GOLCZOWSKIE, GM. KLUCZESzukasz miejsca z duszą, które możesz urządzić według własnego uznania? A może marzy Ci się dom w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do Jury Krakowsko-Częstochowskiej? Ta oferta jest dla Ciebie!...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

7
-
136 m2
1960
15846039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26873953 15846039 Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w maciejkach 2. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz estetyczną, ponadczasową architekturę.Podstawowe informacje:Lokalizacja: Zalesie ...

Zalesie (Lubelskie, gm. Łuków)

1 599 000 PLN (6 690 zł/m2)

6
3
239 m2
2018
15838861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733158 15838861 Na sprzedaż dom położony w miejscowości Zalesie o powierzchni około 140 m², usytuowany na działce o powierzchni około 19 arów. Nieruchomość znajduje się od Krosna około 8km, dającej duży potencjał w perspektywie przyszłości pod kątem możliwego wzrost...

Zalesie (Podkarpackie, gm. Oleszyce)

3 000 000 PLN (21 429 zł/m2)

5
2
140 m2
1964
15850532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998316 15850532 Polecamy dużą działkę 0,5841 m2 na Podlasiu z domem z bala 87,8 m2 w stanie do kapitalnego remontu w Zalesiu gm. Sidra, powiat sokólski. Dom urokliwy, wybudowany w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku, czeka na nowego właściciela.Klasoużytki ...

Zalesie (Podlaskie, gm. Sidra)

119 000 PLN (1 355 zł/m2)

2
-
87.8 m2
1960
15768742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25549309 15768742 Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować ofertę domu z roku 2024 parterowego, wolnostojącego z dodatkowym domkiem gospodarczym w pobliżu jeziora Zalesie.LOKALIZACJA:Dom położony jest w miejscowości Zalesie przy ul. Turystycznej. Lokalizacja gwarantuj...

Zalesie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Chełmża)

615 000 PLN (5 081 zł/m2)

4
2
121.04 m2
2024
15433207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWA POSADŁOŚĆ W BORACH TUCHOLSKICH - ZALESIE 18426252 15433207 !!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!WYJĄTKOWA POSADŁOŚĆ W BORACH TUCHOLSKICHATUTY:-duża, zagospodarowana działka!-malownicze tereny leśne!-dom dwupoziomowy z ogromnym tarasem!-budynek gospodarczy dwukondygnacyjny!-jeziora w okolicy!CHARAKTERY...

Zalesie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Cekcyn)

1 250 000 PLN (4 433 zł/m2)

7
2
282 m2
2002
15812075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26461774 15812075 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDomy w Ustanowie to kolejny projekt od Mazovia Home realizowany na granicy PiasecznaPrzy ulicy Głogowej powstają domy z myślą o osobach poszukujących połączenia wysokiej jakości oraz atrakcyjnej lokalizacji, pełn...

Zalesie Górne (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 099 900 PLN (8 461 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15810737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26417063 15810737 Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu, tuż pod Krakowem. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących komfort, prywatność i bliskość natury, bez rezygnacji z wygód miejs...

Zalesie (Małopolskie, gm. Iwanowice)

1 150 000 PLN (7 208 zł/m2)

5
-
159.54 m2
2024
15649515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23293971 15649515 Na sprzedaż: funkcjonalny dom wolnostojący 166,3 m² – Zalesie Górne, ul. Fiołków. Prezentujemy komfortowy i wyjątkowo funkcjonalny dom wolnostojący, położony w spokojnej, zielonej części Zalesia Górnego – zaledwie 30 minut od centrum Warszawy. Nieruc...

Zalesie Górne (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 399 000 PLN (7 066 zł/m2)

5
2
198 m2
2009