• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Zawada

Znalezionych ofert: 31

15459563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19034306 15459563 Na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony na przestronnej działce o powierzchni 12,38 a. w spokojnej miejscowości Zawada, bardzo blisko Tarnowa. Idealna nieruchomość dla rodzin, w pobliżu szkoły i przystanku autobusowego, z którego odjeżdżają aut...

Zawada (Małopolskie, gm. Tarnów)

279 000 PLN (1 268 zł/m2)

5
-
220 m2
1937
15782412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25842346 15782412 Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienny spokój łączy się z wygodą życia blisko miasta. Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Zawadzie to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym ogrodzie, przestrzeni dla rodziny i szybkim dojeździe do Opo...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

770 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
2
112 m2
2026
15800306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26211000 15800306 Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienny spokój łączy się z wygodą życia blisko miasta. Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Zawadzie to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym ogrodzie, przestrzeni dla rodziny i szybkim dojeździe do Opo...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

770 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
2
112 m2
2026
15612683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22453968 15612683 Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia segment środkowy domu w zabudowie szeregowej zrealizowany w ramach inwestycji - Osiedle Stylowe w malowniczej Zawadzie, które łączy komfort mieszkalny z urokami natury. BEZ PCC I PROWIZJI!!!...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

949 000 PLN (7 779 zł/m2)

4
-
122 m2
2025
15612689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22453967 15612689 Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia segment środkowy domu w zabudowie szeregowej zrealizowany w ramach inwestycji - Osiedle Stylowe w malowniczej Zawadzie, które łączy komfort mieszkalny z urokami natury. BEZ PCC I PROWIZJI!!!...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

799 000 PLN (6 549 zł/m2)

4
-
122 m2
2025
15156367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów - Zawada , parterowy domek na 30 arowej działce z widokami na Tarnów ! 11157434 15156367 Zawada, dom parterowy na działce 30 arowej, w kolorze bieli w malowniczym widokowym miejscu ! - projekt Dom Zręczny o pow. 154 m2, parterowy z poddaszem - dzielnica willowa - parter o pow. 90,61 m2, poddasze 62,93 m2 - składa sie z pokoju dzienn...

Zawada, Zawada

1 020 000 PLN (6 623 zł/m2)

4
2
154 m2
2007
14867837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZAWADA dom 160 m2 na wzgórzu z widokowym tarasem 3671144 14867837 Zawada k.Tarnowa  Mamy do zaoferowania wyjątkowe miejsceDO SPRZEDANIA DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAMIANY NA 3 POKOJOWE MIESZKANIE   Dom o pow. 160 m2, położony w malowniczym miejscu na wzgórzu widokowej  ...

Zawada, Zawada

870 000 PLN (5 241 zł/m2)

4
2
166 m2
2000