• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Zgierz

Znalezionych ofert: 12

15875194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27527190 15875194 Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód nowoczesnego życia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w obrębie Kontrewers w Zgierzu – dom, który łączy w sobie urok natury z pełną funkcjonalnością.Nieruchomość o powierzch...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

1
1
35 m2
2010
15887498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784506 15887498 Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu.Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.Nieruchomość stanowi skrajny segment, co zapewnia większą prywatność oraz...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

550 000 PLN (6 395 zł/m2)

3
1
86 m2
1999
15894269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Zgierzu na ul. Przedwiośnie 27937534 15894269 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Zgierza przy ul. Przedwiośnie. Nieruchomość usytuowana jest na imponującej działce o powierzchni 2089 m², otoczonej zielenią, licznymi drzewami oraz klimatycznym starodrzewem, który...

Zgierz (Rudunki) (Łódzkie, gm. Zgierz)

740 360 PLN (3 797 zł/m2)

5
1
195 m2
1960
15807819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26380332 15807819 Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w Zgierzu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełmy. Nieruchomość idealna dla rodziny poszukującej komfortu, przestrzeni oraz szybkiego dostępu do centrum miasta.D...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

999 000 PLN (9 514 zł/m2)

4
1
105 m2
2010
15830705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26677725 15830705 NOWOCZESNY DOM 205 m² DZIAŁKA 629 m² GARAŻ DWUSTANOWISKOWY DĄBRÓWKA WIELKA Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 205 m², położony na zadbanej działce 629 m² w spokojnej i zielonej części Dąbrówki Wielkiej, w bezpośredn...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 300 000 PLN (6 341 zł/m2)

5
2
205 m2
2014
14700859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165087 14700859 Bliźniak z ogrodem w Stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w Zgierzu, na południe od centrum miasta.Budynek został zaprojektowany na dwie strefy dzienną (parter) i nocną (piętro), na parterze przestronny salon z kuchnią z eks...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

770 000 PLN (6 016 zł/m2)

4
2
128 m2
2022
14707551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 167682 14707551 Bliźniak z ogrodem w Stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w Zgierzu, na południe od centrum miasta.Budynek został zaprojektowany na dwie strefy dzienną (parter) i nocną (piętro), na parterze przestronny salon z kuchnią z ekspo...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

720 000 PLN (5 625 zł/m2)

4
2
128 m2
2022
15743974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25028796 15743974 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w cichym zakątku Zgierza-Chełmy, blisko granicy z Łodzią. Nieruchomość, początkowo wybudowana w 1975 roku, remontowana w latach 1986-1993 r. i modernizowana od 2012 r. aż do dzisiaj, oferuje zamies...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

890 000 PLN (3 870 zł/m2)

5
2
230 m2
1975
15789466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25942064 15789466 Przestronny dom w Zgierzu z dodatkową powierzchnią pod działalnośćOferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom położony w samym sercu Zgierza. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i do jednoczesnego prowadzenia własnej działalności gospodarczej ...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 399 000 PLN (4 742 zł/m2)

5
3
295 m2
1995
15775258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25664281 15775258 Dom z potencjałem w Zgierzu – idealna przestrzeń do realizacji Twoich pomysłów! Jeśli marzysz o domu w spokojnej okolicy pod Łodzią, który możesz urządzić według własnego gustu, bez konieczności natychmiastowego remontu, ta nieruchomość spełni Twoje...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

799 000 PLN (4 489 zł/m2)

6
1
178 m2
1955
15615168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22509947 15615168 Dom jednorodzinny o powierzchni 139 mkw usytuowany na działce 845 mkw w woj. łódzkim to idealna okazja aby stworzyć komfortowe miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli szukasz nieruchomości łączącej w sobie komfort użytkowania, spokój i wy...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

460 000 PLN (3 309 zł/m2)

5
2
139 m2
2023
15264946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14191856 15264946 Dom do wprowadzenia położony w topowej lokalizacji w Zgierzu z bardzo ładną działką. Dom jest położony przy bocznej drodze asfaltowej w kameralnej okolicy Zgierza, ale jednocześnie blisko cywilizacji. Tło stanowi zabudowa jednorodzinna. Atutem jest...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

5
2
180 m2
1990