• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 286

15720174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24585165 15720174 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na prawobrzeżu Szczecina przy ulicy Bagiennej (osiedle Zdroje). Nieruchomość położona jest na końcu ślepej i spokojnej uliczki. Powierzchnia całkowita domu to 165m2 (bardzo wysoki pozio...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
2
165 m2
1975
15885267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721614 15885267 Na sprzedaż nowy dom położony w Łapinie Kartuskim, na granicy z Przyjaźnią, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Słonecznikowej.POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCIŁapino Kartuskie, to malownicza miejscowość z dużą ilością zieleni, która w ostat...

Łapino Kartuskie (Pomorskie, gm. Żukowo)

945 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
-
135 m2
2024
15881531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27636990 15881531 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA !Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z 2015 roku, położona w spokojnej części Gdańska – Orunia Górna, ul. Straszyńska. Boczna, ślepa ulica.To propozycja dla osób, które oczekują przestrzeni,...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 890 000 PLN (11 468 zł/m2)

7
-
252 m2
2015
15885261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27721451 15885261 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom typu bliźniak. Pierwsza kondygnacja na poziomie 0-garaż, 2 pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia, prysznic. Druga kondygcja- salon 28 m2 z biokominkiem oraz wyjściem na balkon, sypialni...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

890 000 PLN (4 944 zł/m2)

7
-
180 m2
-
15811237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny dom nad morzem! 26428030 15811237 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

989 000 PLN (5 958 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15811236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem! 26428027 15811236 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (5 958 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15885254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721246 15885254 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni 120 m², położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Czarnożyły, z szybkim dojazdem do Wielunia. Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę,...

Czarnożyły (Łódzkie, gm. Czarnożyły)

420 000 PLN (3 500 zł/m2)

3
-
120 m2
1950
15884611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom/wysoki standard/piękny ogród/oranżeria/garaż/ 27706549 15884611 Nowoczesna Rezydencja pod Lasem - Komfort, Styl i Ogród Marzeń w SulmierzycachSzukasz domu, który łączy luksusowe wykończenie z bliskością natury? Poznaj posiadłość o powierzchni 260 m², gdzie przestrzeń nabiera nowego znaczenia.Zlokalizowany w spoko...

Sulmierzyce (Wielkopolskie, gm. Sulmierzyce)

995 000 PLN (3 827 zł/m2)

6
2
260 m2
2002
15508595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla miłośników Natury. Las. Świeże powietrze. 20115028 15508595 Unikalna Nieruchomość # Dla miłośników natury # Dom # 5 pokoi # 153m2 # Działka 10 000m2 # Wyremontowana Stodoła #                             OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZENieruchomość zlokalizowana w miejscowości Droździecin Pajęczak,  w cichym, ziel...

Droździęcin (Pajęczak) (Dolnośląskie, gm. Twardogóra)

1 100 000 PLN (7 190 zł/m2)

5
-
153 m2
1944
15885117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717736 15885117 Radom (Rajec Poduchowny), Otulina Kozienickiego Parku KrajobrazowegoSzukasz miejsca, gdzie poranną kawę pijesz w towarzystwie szumu drzew, a do centrum miasta docierasz w kilkanaście minut? Ta oferta łączy w sobie to, co najlepsze: bezpośrednie sąsie...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 390 000 PLN (11 032 zł/m2)

4
2
126 m2
2005
15865568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27303601 15865568 Dom z dużym poddaszem i piwnicą – Siemień-Rowy, 10 km od Łomży.Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 92,2 m2 (powierzchnia zabudowy 119 m2), położony na działce 721 m2 w miejscowości Siemień-Rowy 20, gmina Łomża. Dojazd drogą asfalto...

Siemień-Rowy (Podlaskie, gm. Łomża)

319 000 PLN (3 460 zł/m2)

3
1
92.2 m2
-
15806039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Przyjaźni blisko Gdańska 26321167 15806039 ZAKUP Z LOKATOREMLOKALIZACJA:Dom usytuowany jest przy spokojnej, mało ruchliwej ulicy w Przyjaźni - miejscowości nieopodal Gdańska i Żukowa. Otaczająca przestrzeń to inne domy jednorodzinne, a także mnóstwo pobliskiej zieleni. W pobliżu pełne zaplecz...

Przyjaźń (Pomorskie, gm. Żukowo)

750 000 PLN (4 032 zł/m2)

5
1
186 m2
2012