• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Arciszewo Admiralska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Arciszewo i Admiralska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15890489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27878443 15890489 Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój i nowoczesną estetykę? Wyjątkowe działki w Zgłobi...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

528 000 PLN

-
-
2403 m2
-
15890083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z PnB i rozpoczętą budową! 8 km od Fordonu 27867839 15890083 Na sprzedaż działka budowlana - Hutna Wieś, gmina Dobrcz (pow. bydgoski)TYLKO U NAS!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej miejscowości Hutna Wieś, w gminie Dobrcz, powiat bydgoski.Działka posiada pozwolenie na budow...

Hutna Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

400 000 PLN

-
-
1696 m2
-
15886718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766043 15886718 Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1615 m² (numer działki: 712). To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z dobrej komunikacji z regionem. Regularny kształt prostokąta, płaski teren i dostęp do m...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

105 000 PLN

-
-
1615 m2
-
15885928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podolszyn Nowy / działka pod dwa bliźniaki 27743832 15885928 PODOLSZYN NOWY I RASZYN I 1 199 000 zł I SPRZEDAŻ I 3200M2 I DZIAŁKANa sprzedaż działka położona  w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo - usługową . Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie ozna...

Podolszyn Nowy (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 199 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15884727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27710200 15884727 Na sprzedaż działka rolno-leśna w miejscowości Świętajno (Mazury) o pow. 3000 m2 częściowo zalesiona przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Blisko 2 jezior (Świętajno i Nożyce) 10 minut spacerem...

Świętajno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

190 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15830885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1,64 ha | Teren inwestycyjny pod usługi i magazyny 26680105 15830885 INFORMACJE PODSTAWOWELokalizacja: Siestrzeń, gmina Żabia Wola, ul. BliskaPowierzchnia działki: 16 400 m²Kształt działki: regularny, prostokątnyDojazd: drogą gruntową wewnętrznąMedia: prąd, sieć telekomunikacyjna, wodociąg (w rejonie działki)Otoczeni...

Siestrzeń (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

5 790 000 PLN

-
-
16400 m2
-
15802569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA! Działka inwestycyjna 26268565 15802569 Informacje Ogólne:Powiat - MińskiGmina- Dębe WielkieObręb- Poręby 0019Numer działki - 204Powierzchnia - 5383 mkwKlasyfikacja RVIz , RIV, BMedia - woda ,  prądOpis działkiNa sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Poręby Dębe Wielkie, powiat Mińs...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

350 000 PLN

-
-
5383 m2
-
15771098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka blisko jeziora ,las, 3300m2 25569762 15771098 Działka  3300 m2 , blisko jezioro ,las ,Powiat radziejowski, Trojaczek.....cudne miejsce ,działka kształt prostokąt , wydane warunki zabudowy,budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w bryle budynku,szczegóły u pośrednika ,,,,Działka ma aż 3300 m2,...

Piotrków Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Piotrków Kujawski)

169 000 PLN

-
-
3300 m2
-
15886991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27773311 15886991 DZIAŁKA 4400 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ.!Mamy do zaoferowanie atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2. Cena to 249 tys. zł, czyli niespełna 57 zł za m2. Do działki zostały wydane bezterminowe warunki zabudowy z wszy...

Nowy Jaromierz (Lubuskie, gm. Kargowa)

249 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4400 m2
-
15885121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27717747 15885121 Na sprzedaż działka nr 2027 położona w miejscowości Jurki, gmina Morąg, w malowniczym otoczeniu Mazur Zachodnich. JURKI - Styl życia nie tylko lokalizacjaW cenie koncepcja domu Dom przy Cyprysowej 26 99,11 m², salon + 4 pokojeNieruchomość znajduje ...

Jurki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

140 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1475 m2
-
15848459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938219 15848459 ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA NA PRZEDMIEŚCIACH KOŻUCHOWA !!!TYLKO W METROHOUSE!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1765 m² w cenie 130 000 PLN, dostępna w Kożuchowie, Podbrzezie Dolne, Kolonia Górska. Praktycznie jest to 'goto...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

130 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
1765 m2
-
15840528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26777517 15840528 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.Cena działki wynosi 155 000 PLN, co stanow...

Szydłów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

155 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1200 m2
-