• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Brzeźce Brzozowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Brzozowa i Brzeźce

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15890127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27871904 15890127 Oferujemy działkę inwestycyjną nr 1282, położoną w centrum Dobrzan, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka. Lokalizacja zapewnia duży ruch klientów oraz widoczność w centralnej części miasta liczącego około 5 000 mieszkańców.Najważniejsze parame...

Dobrzany (Zachodniopomorskie, gm. Dobrzany)

240 000 PLN

-
-
1950 m2
-
15888647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo - leśna Czarnów / pod 1 dom / 27819218 15888647 Sprzedaż działka 7642 m2 1 499 000 zł Czarnów Konstancin - JeziornaPrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - leśna o powierzchni 7642 m2 obręb 00-04, znajdująca się w Czarnowie.Wymiary działki to 38 x 182m orientacyjne  jest nieregularna ....

Czarnów (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 490 000 PLN

-
-
7642 m2
-
15888183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo-usługowa 1980 m2, Cendrowice 27805957 15888183 Sprzedaż I Działka budowlana1980 m2 I Cendrowice I gm. Góra Kalwaria I 315 000 zł Działka pod bliźniak ! PBC - 50%. Minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki dla budynku w zab. bliźniaczej - 500m2;Przedmiotem sprzedaży jest działka mieszkaniowo...

Cendrowice (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

315 000 PLN

-
-
1980 m2
-
15886475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1219 m2 Jastrzębie, gm Piaseczno 27758099 15886475 690 000 zł I Sprzedaż Działka budowlana 1219 m2 I Jastrzębie gm. Piaseczno na granicy Konstancina - JeziornyPrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1219 m2 położona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o wymiarach ok. ...

Jastrzębie (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

690 000 PLN

-
-
1219 m2
-
15786660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25912739 15786660 Twoja przestrzeń, Twój czas, Twój wybórWyobraź sobie poranek w Krzewsku pierwsze promienie słońca przebijają się przez drzewa, ptaki śpiewają, a Twój przyszły dom stoi w otoczeniu zieleni. Ta działka o powierzchni 3362 m² to nie tylko grunt to prze...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

115 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
3362 m2
-
15785056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25865643 15785056 Nowa oferta działek w Krzewsku k. Elbląga! Atrakcyjne parcele budowlane i rolne położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 km od miasta. Teren płaski, nasłoneczniony, z dostępem do wody i udziałem w drodze wewnętrznej. Jedna z działek (3633 ...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

135 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
3633 m2
-
15782625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25845657 15782625 Opis nieruchomościNowa oferta działek budowlanych i rolnych położonych w malowniczej miejscowości Krzewsk, zaledwie kilka kilometrów od Elbląga. Działki zlokalizowane są na terenie projektowanego osiedla domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni, pó...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

100 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
973 m2
-
15782277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25839125 15782277 Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka codzienność działki w Krzewsku k. Elbląga!Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty działek budowlanych i rolnych położonych w urokliwej miejscowości Krzewsk, zaledwie 10 minut od Elbląga. To przestrzeń, w kt...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

115 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
1135 m2
-
15575612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21649525 15575612 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 0,6142 ha, położoną w szybko rozwijającej się okolicy w Redzie, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych.Przeznaczenie działki zgodnie z MPZPDziałka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

980 000 PLN (160 zł/m2)

-
-
6142 m2
-
15466499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19184350 15466499 BEZTERMINOWA WZ ABSOLUTNY RARYTAS!CENA TYLKO DO 30 GRUDNIA PO 31 GRUDNIA ZNACZNIE WZROŚNIE!Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4986 m², z własną drogą dojazdową oraz bezterminowymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych.Te...

Tadzino (Pomorskie, gm. Gniewino)

279 999 PLN (56 zł/m2)

-
-
4986 m2
-
15398886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17661887 15398886 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie działki. Jest to wyjątkowa okazja, aby stworzyć własny dom marzeń w harmonii z otaczającą naturą. Serdecznie zapraszamy!Dostęp do głównych dróg i bliskość Morąga umo...

Jędrychówko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

120 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
3075 m2
-
15073646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8925672 15073646 Działka budowlana inna niż wszystkie!Unikalny kształt i duża powierzchnia – Bory Tucholskie!Na sprzedaż duża działka budowlana w Żychce – Konarzyny, położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.- Media na miejscu.- Niebanalny kształt – wyróż...

Konarzyny (Pomorskie, gm. Konarzyny)

169 000 PLN (53 zł/m2)

-
-
3172 m2
-