• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 68

15762239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Enklawa ciszy i spokoju/Duża działka 25401214 15762239 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż: Duża działka budowlana w enklawie ciszy i spokoju - Dąbrowa CzłuchowskaLokalizacja: Dąbrowa Człuchowska, gmina Przech...

Dąbrowa Człuchowska (Pomorskie, gm. Przechlewo)

119 900 PLN

-
-
3019 m2
-
15894732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27948337 15894732 KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza przetarg ustny nieograniczony w dniu 03.06.2026 r. o godz. 9:00 na spr...

Dąbrowa (Pomorskie, gm. Lichnowy)

35 100 PLN

-
-
10200 m2
-
15840714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784199 15840714 Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m² zapisanej w księdze wieczystejKA1D000303667. Działka o nieregularnym kształcie, teren ogrodzony. Na jej t...

Dąbrowa Górnicza (Kuźniczka nowa) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

480 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
2634 m2
-
15845622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864487 15845622 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 18101 o pow. 39.897 m2 (KW nr KA1D0...

Dąbrowa Górnicza (Łosień) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

4 030 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
39897 m2
-
15878399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595694 15878399 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęty wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla dewelopera poszukujące...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 750 000 PLN

-
-
5005 m2
-
15884476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27704348 15884476 Na sprzedaż działka położona w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęta wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej).PARAMETRY INWESTYCYJNE maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% możliwe dwie kon...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

379 000 PLN

-
-
700 m2
-
15649099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod dom jednorodzinny lub pensjonat 23289717 15649099 Można postawić duży dwulokalowy dom! Działka o wymiarach 36 x 75 m (powierzchnia około 2750 m²) położona w Dąbrowie, województwo mazowieckie, z przeznaczeniem MN3, to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub zabudowę pensjonatow...

Dąbrowa (Mazowieckie, gm. Łomianki)

980 000 PLN

-
-
2750 m2
-
15622133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22637354 15622133 Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w centrum miasta Dąbrowa Górnicza!Jest to działka budowlana o powierzchni 5030 m2 i głównych wymiarach 50x90 m2.Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową. Zlokalizowana w świetnej lokalizacji umożliwiającej...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 911 400 PLN (380 zł/m2)

-
-
5030 m2
-
15639675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23047025 15639675 Działka budowlana w zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej,Na sprzedaż działka budowlana na ul. Jamki w Dąbrowie Górniczej dzielnica Strzemieszyce Wielkie.Działka o powierzchni 1710m2 w miejscowym planie w całości przeznaczona pod zabudowę budowlano-us...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
1710 m2
-
15097278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9736360 15097278 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m², w miejscowości Łomianki-DąbrowaDojazd: asfalt.Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz w drodzeDziałka w 2 linii zabudowy.Serdecznie zapraszam do kontaktu.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumie...

Dąbrowa (Mazowieckie, gm. Łomianki)

759 000 PLN

-
-
900 m2
-
14423316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 37435 14423316 Działka o powierzchni 1,5 ha położona w miejscowości Dąbrowa gm. Kaliska.Działka znajduje się przy ul. Jarzębinowej, około 300 metrów od drogi krajowej.Uzbrojona w prąd – przyłącze na działce.Kształt działki zbliżony jest do prostokątaTeren częściowo...

Dąbrowa (Pomorskie, gm. Kaliska)

490 000 PLN

-
-
15000 m2
-
14862678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 3574643 14862678 Działka na skraju wsi z własnym laskiem Dąbrowa kTwardogóry Wyjątkowa działka w lesie z jednym sąsiadem Dąbrowa k TwardogóryWspaniała przestrzeń pełna starych i młodych drzew z uroczą polaną pośrodku i prywatnym wejściem do lasu.Powierzchnia: 3000m2M...

Dąbrowa (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

250 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3000 m2
-