• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 62

15883500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675170 15883500 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 972 m², położona w miejscowości Dobra, w cenie 398 520 zł.Nieruchomość znajduje się w obszarze, który jest przewidziany w Planie ogólnym Gminy pod zabudowę jednorodzinną. Media dostępne na dział...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

398 520 PLN (410 zł/m2)

-
-
972 m2
-
15707761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24325737 15707761 Oferta na wyłącznośćSprzedam działkę budowlaną w wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Dobra. Działka ma kształt prostokąta. Dojazd do działki bezpośredni z asfaltowej drogi gminnej.* Dojazd do działki z drogi asfaltowej.* 40 m od działki wszyst...

Dobra, Józefa Piłsudskiego

60 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
655 m2
-
15883144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673547 15883144 Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez plenerowych.Zapraszamy do skorzystania z jedynej na rynku tak wyjątkowe...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra)

47 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
701 m2
-
15882897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673254 15882897 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Dobrej Szczecińskiej przy ul. Limonkowej – w spokojnym, kameralnym otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, a...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

637 000 PLN (650 zł/m2)

-
-
980 m2
-
15801869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26252006 15801869 Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w spokojnej, zielonej okolicy, zapewniającej ciszę i kontakt z naturą. Dojazd do nieruchomości prowadzi utwardzoną drogą, co gwarantuje komfort przez cały rok.Na działce znajduje się przyłącze energetyczneWoda d...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

378 000 PLN (272 zł/m2)

-
-
1388 m2
-
15852519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27035355 15852519 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka pod halę ,obszar o pow. 2785 m2(możliwość zakupu działki o pow.5751m2) ,lokalizacja MierzynSkarbimierzyce rejon hali PUCCINI .Dla tego terenu wydano warunki zabudowy na halę magazynową - z zaplecz...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

612 700 PLN (220 zł/m2)

-
-
2785 m2
-
15852518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27035352 15852518 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka pod halę ,obszar o pow.5751m2(możliwość zakupu działki o pow.2785m2) ,lokalizacja MierzynSkarbimierzyce rejon hali PUCCINI .Dla tego terenu wydano warunki zabudowy na halę magazynową - z zapleczem...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 265 220 PLN (220 zł/m2)

-
-
5751 m2
-
15588372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21930631 15588372 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka rolna do zabudowy (należy uzyskać warunki zabudowy) , wokół zabudowa sąsiednia jednorodzinna niska W pobliżu linia wysokiego napięcia (nie przeszkadza w zabudowie ani na tej działce ,ani innych ju...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

525 000 PLN (375 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
15625713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22725140 15625713 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka pod halę ,obszar o pow.8786 m2 ,lokalizacja MierzynSkarbimierzyce rejon hali PUCCINI .Dla tego terenu wydano warunki zabudowy na halę produkcyjno-magazynową z zapleczem biurowo-socjalnym. Pow. zab...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 748 414 PLN (199 zł/m2)

-
-
8786 m2
-
15720059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24583656 15720059 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMierzyn-działka .Okolica Osiedla Pod Lipami, teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami. Dozbrojenie obecnie w drodze głównej: woda i prąd(nowa...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

200 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15565242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21451312 15565242 Działka budowlana w spokojnej okolicy z dala od miasta.Zastanawiałaśeś się kiedyś jak to by było zamieszkać przy lesie? To możliwe!Mam dla Was działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (czyli taką na której można się wybudować). Miej...

Dobra (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

117 075 PLN (75 zł/m2)

-
-
1561 m2
-
15707745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24325711 15707745 Oferta na wyłącznośćSprzedam działkę budowlaną w wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Dobra. Działka ma kształt prostokąta. Dojazd do działki bezpośredni z asfaltowej drogi gminnej.* Dojazd do działki z drogi asfaltowej.* 40 m od działki wszyst...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra)

60 000 PLN

-
-
655 m2
-