• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Dobroszyce Kolejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kolejowa

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Dobroszyce

15813880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26594607 15813880 Prezentowana nieruchomość   to atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2044 m² z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Sadków, w gminie Dobroszyce. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz blisko...

Sadków (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

190 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
2044 m2
-
14818866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26120 14818866 Działka w najpiękniejszym miejscu Malerzowa tylko łąki i pola Przedstawiam wyjątkową działkę położoną w środku pól i lasów w miejscowości Malerzów gm. Dobroszyce.Powierzchnia: 1814m2Media przy działce : woda i prądDziałka posiada wydane warunki zabud...

Malerzów (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

170 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
1814 m2
-
15443906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18682465 15443906 Opis: Grunt na sprzedaż pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Z możliwością podziału. Grunt w bardzo dobrej lokalizacji: Działka znajduje się nieopodal Wrocławia, w gminie Oleśnica, miejscowość Dobroszyce. Z bardzo dobrym dojazde...

Dobroszyce (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

1 272 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
10600 m2
-
15776091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25693392 15776091 Na sprzedaż działka o budowlana o powierzchni 3447m2, o kształcie prostokątnym, lekko nachylona.Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, zgodnie z którymi:- przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca wraz z niezbędnymi instal...

Siekierowice (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

320 000 PLN

-
-
3447 m2
-
15028763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7391995 15028763 Na sprzedaż działka w zielonej okolicy o powierzchni 2200m2 z rozpoczętą budową domu projektu Amazonka.Dookoła zieleń, pola, nieopodal stawy oraz agroturystyka. Możliwość kontynuowania budowy konkretnego projektu lub modyfikacja ze względu na wczesny...

Białe Błoto (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

229 000 PLN

-
-
2200 m2
-
14945172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5327609 14945172 Sprawdź ofertę działki idealnej pod budowę domu z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli szukasz kawałka ziemi z dala od miejskiego zgiełku w ciszy i spokoju to mamy coś dla Ciebie.Jest to doskonała oferta zarówno dla tych, którzy chcą na stałe wyprowadzi...

Malerzów (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

130 000 PLN (88 zł/m2)

-
-
1481 m2
-
14638049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 153627 14638049 Działka pośród pól i lasów z niewielką liczbą sąsiadów Malerzów Ucieczka na wieś !!!Nie czekaj na kolejne fale zarazy zafunduj sobie swoje własne miejsce na ziemi pośród pól i lasów w maleńkiej wiosce w sercu Kocich gór w MalerzowiePowierzchnia 1872...

Malerzów (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

99 000 PLN (53 zł/m2)

-
-
1872 m2
-
15762614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25406423 15762614 Działka budowlana przy lesie Białe Błoto DobroszycePiękna działka 2000m2, położona tuż przy lesie w Białym Błocie koło Dobroszyc.Idealna zarówno dla rodziny jak i dla inwestoraDziałka objęta MPZP  (UCHWALA NR XXXIX-1912002 RADY GMINY DOBROSZYCE z dn...

Białe Błoto (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

245 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
2000 m2
-