• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Elbląg

Znalezionych ofert: 26

15864227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27265009 15864227 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w malowniczej miejscowości. Działki zlokalizowane są zaledwie 8 km od centrum Elbląga. Spokój i natura bez rezygnacji z wygody miasta.Szczegóły oferty:Lokalizacja: Czechowo, w obrębie Parku Kra...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

133 510 PLN (130 zł/m2)

-
-
1027 m2
-
15864300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27264999 15864300 Wyjątkowa Działka z Potencjałem budowlanym Rolniczym i Hodowlanym - Twoja Szansa na Spełnienie Marzeń o Własnym Domu i Więcej!Lokalizacja: Wikrowo, 6 km od Elbląga i drogi S 7.Prezentujemy ofertę działki z numerem 1 o powierzchni 1480 m², położonej w...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

115 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
1350 m2
-
15864299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27264991 15864299 Na sprzedaż oferujemy pięćdziesiąt działek o różnej powierzchni od 1000 m² do 3940 m². Dzięki temu każdy może dopasować wielkość terenu do swoich potrzeb. Działki są przeznaczone do zabudowy jednorodzinnej. W związku z tym można mieć pewność, że w po...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

173 550 PLN (130 zł/m2)

-
-
1335 m2
-
15864193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27264944 15864193 OFERTANa sprzedaż działka budowlana o numerze 1741, położona na osiedlu Czechowo Uroczysko, w malowniczej okolicy Wysoczyzny Elbląskiej. Powierzchnia działki to 1063 m², co daje idealne warunki do realizacji wymarzonego domu z dużym ogrodem i dodatko...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

138 190 PLN (130 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15864202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27265008 15864202 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w malowniczej miejscowości. Działki zlokalizowane są zaledwie 8 km od centrum Elbląga. Spokój i natura bez rezygnacji z wygody miasta.Szczegóły oferty:Lokalizacja: Czechowo, w obrębie Parku Kra...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

512 200 PLN (130 zł/m2)

-
-
3940 m2
-
15864152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27265005 15864152 Oferta:Działka budowlana o powierzchni 3154 mkw w Próchniku.Lokalizacja:Działka zlokalizowana jest w malowniczej dzielnicy Elbląga- Próchnik.Opis nieruchomości:Nieruchomość o regularnym kształcie. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna. Do...

Elbląg (Próchnik) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

425 790 PLN (135 zł/m2)

-
-
3154 m2
-
15816146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26582322 15816146 PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłaszadrugi pisemny przetarg nieograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomościstanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg (strona internetowa - http:www.umelblag.pl BIP - https:bip.elblag.eu)(tel. kontaktowy 55-23...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

4 500 000 PLN

-
-
8832 m2
-
15794149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26062131 15794149 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 2395 o pow. 818 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. (oznaczona na mapie kolorem żółtym). Kolorem czerwonym oznaczone są działki sprzedane.Działka znajduje się...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

212 680 PLN

-
-
818 m2
-
15771444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25583786 15771444 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 897 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. (oznaczona na mapie kolorem żółtym). Kolorem czerwonym oznaczone są działki sprzedane.Działka znajduje się w nowo ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

233 220 PLN

-
-
897 m2
-
15731370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w Elblągu 24792876 15731370 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana - Elbląg - ul. Dąbrowskiego Powierzchnia: 765 m2 Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Elbląg o powierzchni: 765 m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media przy dzi...

Elbląg, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

269 000 PLN (352 zł/m2)

-
-
765 m2
-
15112862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w Elblągu ul. Orzechowa. 10130881 15112862 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana - Elbląg ul. Orzechowa Powierzchnia: 2192 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Orzechowej o powierzchni: 2192 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego opisana jako A3 MN - tereny zabudowy...

Elbląg, ul. Orzechowa

299 000 PLN (136 zł/m2)

-
-
2192 m2
-
15112863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę w miejscowości Elbląg ul. Orzechowa 10130882 15112863 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana - Elbląg ul. Orzechowa Powierzchnia: 2201 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Orzechowej o powierzchni: 2201 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego opisana jako A3 MN - tereny zabudowy...

Elbląg, ul. Orzechowa

299 000 PLN (136 zł/m2)

-
-
2201 m2
-