• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 131

15526577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20513660 15526577 JEŚLI MARZYSZ O WŁASNYM LESIE PRZY RZECE  i 100 m OD MORZA TO TA OFERTA JEST DLA CIEBIE !!!!!Tą nietypowa ofertę adresuję do osób nie bojących się wyzwań.Parcela o powierzchni 1 000 m2 znajduje się  w NADMORSKIEJ JASTRZĘBIEJ GÓRZE na granicy z OSTROW...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

515 000 PLN (515 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15579708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21750183 15579708 Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna).Działka położona przy lokalnejwewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne.Prąd, ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

299 000 PLN (293 zł/m2)

-
-
1020 m2
-
11937895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51833 11937895 ! JEDYNA TAKA DZIAŁKA W OKOLICY !!!Działka zlokalizowana w miejscowości Tomice w bliskim sąsiedztwie firmy Fackelmann. Nieruchomość o powierzchni 3698m2 (55x67) z dostępem do wszystkich mediów miejskich, objęta miejscowym planem zagospodarowania, któ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

555 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3698 m2
-
15606805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22347976 15606805 Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria bezpośrednio przy ulicy Norberta Adamowicza po obydwu jej stronach.Szerokość działek na całej ich długości to 47m, i w sumie składa się z trzech działek:-8525m2 (47x190) w MPZP (oznaczenie 1PS) ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 300 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
19730 m2
-
14548381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51933 14548381 DZIAŁKA W MIEŚCIE, POD SIEDZIBĘ FIRMY, SKŁAD, MAGAZYN itp.Wszystkie media: prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz.Działka całkowicie ogrodzona, powierzchnia 9234 m2, dojazd drogą asfaltową.Brak planu zagospodarowania przestrzennego.Dla nieruchomości wy...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 031 480 PLN (220 zł/m2)

-
-
9234 m2
-
15620449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22607662 15620449 Rezerwacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka z MPZP - Usługowa, w Jeleniej Górze, bezpośrednio przy drodze Krajowej Nr 3 Wrocław - Praga (Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Harrachov).Działka ma 3986m2, kształt trójkąta, płaska, bezpośrednio przy drodze k...

Jelenia Góra (Goduszyn) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

797 200 PLN

-
-
3986 m2
-
7215823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5025232 7215823 Teren 20 ha (200 000 m2) bezpośrednio przy drodze głównej Jelenia Góra - Karpacz, Ziemia jest ujęta w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną, usługi i rekreacje. W pobliżu duża stadnina koni, stacja benzynowa Wspaniały krajobraz z panoram...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

24 000 000 PLN

-
-
200000 m2
-
15718663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24553496 15718663 Działka budowlana polożona w okolicach Marianek , dobra lokalizacja , ciche spokojne okolice. Aktualny plan zagospodarowania z 20165 r treny oznaczone w planie 3MN3- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , bliżniaczej , szeregowej z usługam...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

462 500 PLN

-
-
1850 m2
-
13501222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3469667 13501222 Działki położone we wsi Krzaki Czaplinkowskie ok 3 km od centrum Góry Kalwarii. Wokół nowa zabudowa , aktualny plan zagospodarowania ( 10MNMR - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna , gospodarcza i siedliskowa) Cena za m kw 390000 zł do niewielkiej ...

Góra Kalwaria (Krzaki czaplinkowskie) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

390 000 PLN

-
-
3300 m2
-
13501209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 97632 13501209 Działka położona we wsi Potycz około 7 km od Góry Kalwarii Działka rola obecnie w części około 3 ha sad. Działka położona z tyłu za zabudowaniami. Woda energia około 50 mcena 450 000 zł do negocjacjiwięcej ofert na www.sylmar.com.plTreść ogłoszeni...

Góra Kalwaria (Potycz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

450 000 PLN

-
-
50300 m2
-
14248299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106693 14248299 Na sprzedaż działka o powierzchni około 2492 m2 zlokalizowana w miejscowości Miedziana Góra w drugiej linii zabudowy. Działka o wymiarach około: 48 m x 49 m x 48 m x 44 m. Na działce znajduje się dom o powierzchni około 69 m2 do remontu lub wyburze...

Miedziana Góra (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

450 000 PLN

-
-
2492 m2
-
15257587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14014221 15257587 Działka jedyna w swoim rodzaju - optymalna wielkość 1500 m2. Woda, prąd, kanalizacja na działce. Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1503 mkw w otulinie lasów. Całość powierzchni dzieli się na dwie odrębne działki. Na terenie dzi...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

219 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1503 m2
-