• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 131

15727079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24711618 15727079 ...

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

849 000 PLN

-
-
7206 m2
-
15588886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21946007 15588886 ...

Zielona Góra (Zatonie) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

440 000 PLN

-
-
1846 m2
-
15558855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - działki usługowo mieszkaniowe 21264308 15558855 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Nieruchomość złożona z dwóch sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 5.536 m2. Działki znajdują się na granicy trzech ulic: Droga Rybacka, Piastowska oraz Pendereckiego. Teren ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

11 250 000 PLN

-
-
5536 m2
-
15425558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - działki 18283384 15425558 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia 3 sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 5.536 m2.Nieruchomość złożona z trzech sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 2.304 m2. D...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

4 720 000 PLN

-
-
2304 m2
-
15789671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25946125 15789671 Prezentujemy działkę o szerokim wachlarzu możliwości zagospodarowania. To propozycja idealna zarówno pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego, jak i pod realizację działalności usługowej lub inwestycji komercyjnej. Nieruchomość położona...

Pryszczowa Góra (Lubelskie, gm. Niemce)

159 000 PLN

-
-
1056 m2
-
15871728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27474916 15871728 Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w miejscowości Czarna Góra, powiat tatrzański, województwo Małopolskie.Powierzchnia: 2317 m²Cena: 382 000 złNr ewidencyjne: 27001, 27002, 2701, 2697, 2698, 2699LOKALIZACJA I OTOCZENIEDziałka położona jest...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

382 000 PLN

-
-
2317 m2
-
15595516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22077395 15595516 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 200 mkw. położonej w miejscowości Czarny Las. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, zapewniając swoim przyszłym mieszkańcom komfort oraz bl...

Góra Kalwaria (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

459 900 PLN (144 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15885088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27717118 15885088 Marzysz o miejscu, gdzie Twoja rodzina znajdzie spokój, przestrzeń i bliskość natury? Ta wyjątkowa działka w Baniocha to idealna propozycja dla tych, którzy pragną zbudować swój wymarzony dom jednorodzinny, tworząc azyl z dala od miejskiego zgiełku, ...

Góra Kalwaria (Baniocha) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

595 000 PLN (333 zł/m2)

-
-
1785 m2
-
15869933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27411885 15869933 Do sprzedania przepiękna działka w cichym miejscu Wilczej Góry. Wilcza Góra to urokliwe miejsce graniczące od wshodzniej strony z lasem Magaleńskim.Na działce stary las, ale działka przy tworzeniu planu zagospodarowania została odlesiona.Dla dział...

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

698 000 PLN

-
-
1280 m2
-
15831245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka budowlana 26689670 15831245 Góra Kalwaria Działka budowlana MNU 984 m² Potencjał inwestycyjnyCena: 320 000 złPowierzchnia: 984 m²Cena za m²: ok. 325 złMPZP: MNU - zabudowa mieszkaniowo-usługowaSą miejsca, które nie muszą krzyczeć, by przyciągać uwagę. Ta działka w Górze Kalw...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

305 000 PLN

-
-
984 m2
-
15771141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25571443 15771141 Do sprzedania przepiękna działka w urokliwymi cichym miejscu Wilczej Góry blisko lasu Magdaleńskiego.Na działce stary las .Dla działki jest MPZP Status działki na na planie ma oznaczenia MN , budownictwo jednorodzinne.Wymiary działki to 28,5m od dro...

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

750 000 PLN

-
-
1350 m2
-
15878623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27596053 15878623 Działka budowlano-rolna w Nawojowej Górze Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługowo-rolną położoną w Nawojowej Górze gm Krzeszowice, położoną bezpośrednio przy drodze krajowej 79. Działka o powierzchni 1...

Nawojowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

1 975 000 PLN

-
-
13045 m2
-