• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Kęty Smoliki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Smoliki

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Kęty

15858406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149377 15858406 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów, położona w Nowej Wsi, bezpośrednio na granicy z Kętami. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek po 11arów, każda o regularnym, prostokątnym kształcie i p...

Nowa Wieś (Małopolskie, gm. Kęty)

438 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
2193 m2
-
15858411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149376 15858411 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 898 m², położona w miejscowości Łęki, gmina Kęty. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości, w odległości około 200 m od drogi wojewódzkiej nr 948 (Kęty Oświęcim), co zapewnia ś...

Łęki (Małopolskie, gm. Kęty)

120 000 PLN (134 zł/m2)

-
-
898 m2
-
15641047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23074284 15641047 Nowe Działki Budowlane w Kętach Podlesie (Kobiernice Dolne)Twoje Miejsce wśród Natury!- działka nr 10 o pow. 690m2 cena 125 000 zł (181 złm2).Z radością prezentujemy nowo wydzielone działki budowlane w malowniczej miejscowości Kęty, położonej w powie...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

125 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15858432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149382 15858432 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1281 m², położona w miejscowości Łęki, gmina Kęty. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości, w odległości około 200 m od drogi wojewódzkiej nr 948 (Kęty Oświęcim), co zapewnia ...

Łęki (Małopolskie, gm. Kęty)

135 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1281 m2
-
15858421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149379 15858421 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 70 arów, położona w miejscowości Kęty. Działka posiada przeznaczenie mieszkaniowe, co czyni ją idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego lub kameralnej inwestycji dewelopersk...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

1 295 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
7011 m2
-
15891010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27884569 15891010 Sprzedam wyjątkową nieruchomość stawy + działka leśna Witkowice, powiat oświęcimskiNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Witkowice, obejmująca dwie działki sprzedawane wyłącznie łącznie:działka ze stawami o powierzc...

Witkowice (Małopolskie, gm. Kęty)

330 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
3175 m2
-