• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Klępina

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Klępina

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15884196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27696103 15884196 Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane – Strachocin pod Stargardem po 1000 m² każdaSzukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż dwie ustawne działki o p...

Strachocin (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

115 000 PLN

-
-
1000 m2
-
10631875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TEREN INWESTYCYJNY PRZY OBWODNICY POŁUDNIOWEJ. 80570 10631875 UWAGA!!!Oferta dla inwestorów. Działka inwestycyjna  o pow. 42174 m2. Gmina Kowala kRadomia. Działka na odcinku około 80 m graniczy z Obwodnicą Południową Radomia. Znajduje się w odległości około 600 m od trasy E-7 Warszawa - Kielce - Kraków. Dojazd ...

Kosów (Mazowieckie, gm. Kowala)

4 217 400 PLN

-
-
42174 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
15830885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1,64 ha | Teren inwestycyjny pod usługi i magazyny 26680105 15830885 INFORMACJE PODSTAWOWELokalizacja: Siestrzeń, gmina Żabia Wola, ul. BliskaPowierzchnia działki: 16 400 m²Kształt działki: regularny, prostokątnyDojazd: drogą gruntową wewnętrznąMedia: prąd, sieć telekomunikacyjna, wodociąg (w rejonie działki)Otoczeni...

Siestrzeń (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

5 790 000 PLN

-
-
16400 m2
-
15802569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA! Działka inwestycyjna 26268565 15802569 Informacje Ogólne:Powiat - MińskiGmina- Dębe WielkieObręb- Poręby 0019Numer działki - 204Powierzchnia - 5383 mkwKlasyfikacja RVIz , RIV, BMedia - woda ,  prądOpis działkiNa sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Poręby Dębe Wielkie, powiat Mińs...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

350 000 PLN

-
-
5383 m2
-
15588776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21940240 15588776 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę działki budowlanej o pow. 6521 m2 ( działka nr 15612 ) znajdującej się w Nekiel...

Nekielka (Wielkopolskie, gm. Nekla)

849 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
6521 m2
-
15294731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15019846 15294731 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierz...

Kiszkowo (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

170 000 PLN (155 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15841115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787861 15841115 Do sprzedania 3 działki inwestycyjne - usługowe w centrum Lubina (70 km od Wrocławia), przy ulicy KEN oraz drodze S3, na przeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica KEN). Świetna lokalizacja na dużą firmę lub salon sam...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

9 619 200 PLN (600 zł/m2)

-
-
16032 m2
-
15813986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599042 15813986 Działka budowlana 891 m² centrum Zbrosławic MPZP media spokojna okolicaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 891 m², położona w Zbrosławice, w wyjątkowo spokojnej i cichej części miejscowości, a jednocześnie w samym jej centrum.N...

Zbrosławice (Śląskie, gm. Zbrosławice)

297 000 PLN (333 zł/m2)

-
-
891 m2
-
15759557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25339964 15759557 Polecamy na sprzedaż urokliwą nieruchomość położoną w niezwykle malowniczym miejscu – w miejscowości Skubarczewo (Wielkopolska), tuż obok jeziora i lasów objętych programem Natura 2000. To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o życiu w harmonii...

Skubarczewo (Wielkopolskie, gm. Orchowo)

350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15676609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23773516 15676609 Kompleks 13 malowniczych działek nad Jeziorem Olszewskim Olszewo, gm. OleckoPowierzchnie: od 3001 m² do 6290 m² Cena: 40 złm² Media: wodociąg, prądZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży 12 z 13 przestronnych działek budowlanych...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15670278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644011 15670278 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

110 000 PLN (367 zł/m2)

-
-
300 m2
-