• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Klepaczka Zachodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachodnia i Klepaczka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15865410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27299654 15865410 Sprzedaż nieruchomości położonych w Libiążu przy ul. Paprociej o łącznej powierzchni 165592 m2, w skład których wchodzą: prawo użytkowania wieczystego działek numer: 121416, 121434, 121428, 121431, 121435, 121432, 121436, 121437, 121438, 12...

Libiąż (Małopolskie, gm. Libiąż)

7 290 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
165592 m2
-
15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15863434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248688 15863434 Sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya Żeleńskiego o łącznej powierzchni 168780 m² w skład których wchodzą działki nr 21513, 25913, 26013, 26113, 26213, 26313, 26413, 26513, 26613, 26713, 26813, 117847, 117947, 1180...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

20 500 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
168780 m2
-
15802245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26259423 15802245 Sprzedaż nieruchomości położonej w Suszcu w rejonie ul. Piaskowej, o łącznej powierzchni 2607 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000829152 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Pszczynie, w skład której wchodzą: prawo użytkowania wieczystego...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

140 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2607 m2
-
15730350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24777431 15730350 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 186748, 187549 o łącznej powierzchni 4897 m2 zapisane w księgach wieczystych nr KA1T000259093, KA1T000259103. Działki stanowią teren niezagospodarowany, porośnięty trawami oraz ...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

822 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
4897 m2
-
15727328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24715874 15727328 Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr 18716, 18816 o łącznej powierzchni 154656 m2 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000260764. Nieruchomość o nieregularnym kształcie, porośnięta krzewami i drzewami. Nieruchomość p...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 600 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
154656 m2
-
15726817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705804 15726817 Nieruchomość składa się z działek nr 18244, 18254, 192614, 192714 o łącznej powierzchni 14221 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KA1P000779604. Nieruchomość stanowi zaplecze byłej kopalni Czeczott. Nieruchomość nieogrodzona, działki o kszt...

Miedźna (Śląskie, gm. Miedźna)

2 140 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
14221 m2
-
15726816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705802 15726816 Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki nr 24979 i 249770 o łącznej powierzchni 29897 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KR1E000420495 . Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, nieogrodzony, porośnięty zielenią nieurządzoną. Bez...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

1 047 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
29897 m2
-
15726813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705798 15726813 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o nr 36024, 36124, 39123, 98123, o łącznej powierzchni 0,8761 ha, zlokalizowane w rejonie Alei Spacerowej i ul. Zacisze. Nieruchomości stanowią całość gospodarczą, porośniętą gęstym drzewo...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

130 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
8761 m2
-
15726056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24691620 15726056 Nieruchomość niezabudowana nr 10233 o powierzchni 29864 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KR1E000167116. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren częściowo zalesiony i zakrzewiony. Dojazd do nieruchomości odbywa się ul. Folwarc...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

266 400 PLN (9 zł/m2)

-
-
29864 m2
-
15724632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24660651 15724632 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o nr 1433253, o powierzchni 2927 m2, zlokalizowaną w Mysłowicach w rejonie ul. Górnośląskiej, obręb Kosztowy. Działka porośnięta drzewostanem. Brak dojazdu do nieruchomoś...