• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Krzywiec Pod Gruszą

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pod, Krzywiec i Gruszą

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15894390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941654 15894390 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu (14) o łącznej powierzchni 12,1847 ha. Położone są w Brzeszczach w woj. małopolskim. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok. Teren nieruchomości stanowi zieleń wysoką i niską....

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

7 300 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
121847 m2
-
15894388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941653 15894388 Nieruchomości (kompleks siedmiu działek) położone są w Brzeszczach przy ul. Drobniaka. Zlokalizowane są na terenach pogórniczych. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok zbliżony do prostokąta. Teren nieruchomości stanowi zieleń...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

6 500 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
88112 m2
-
15894386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941650 15894386 Nieruchomość położona w Libiążu w rejonie ul. Kopalnianej o powierzchni 1449 m² w skład której wchodzi działka 23631 zapisana w księdze wieczystej KR1C000649863. Działka o kształcie prostokąta, położona na terenie nierówn...

Libiąż (Małopolskie, gm. Libiąż)

210 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
1449 m2
-
15894385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941649 15894385 Nieruchomość o powierzchni 1051m², zlokalizowana w Libiążu w rejonie ul. Kopalnianej, w skład której wchodzi działka nr 351560 zapisana w księdze wieczystej KR1C000649863. Nieruchomość stanowi nieużytki częściowo porośni...

Libiąż (Małopolskie, gm. Libiąż)

52 550 PLN (50 zł/m2)

-
-
1051 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15863491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250377 15863491 Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr ewid. 5742 o powierzchni 1700 m2 (0,1700 ha), zlokalizowana w Sosnowcu, dzielnica Milowice, przy ulicy Brynicznej. Kształt działki jest nieregularny. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona metalowy...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

234 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15863438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248700 15863438 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m² w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej KA1K001370788. Działka leży w obszarze leśnych i zabudowy mieszkaniowej j...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

600 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
4459 m2
-
15863435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248698 15863435 Działka oznaczona numerem geodezyjnym 60473 dla której ustanowiona jest księga wieczysta nr KA1S000274864 położona jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich. Działka kształtem zbliżona jest do prostokąta. Działka zl...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

177 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15860847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185083 15860847 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU WÓJTA GMINY SUSZEC 1. Przedmiotem trzeciego publicznego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

270 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4720 m2
-
15860850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185080 15860850 WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ WÓJTA GMINY SUSZEC o czwartych publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż działek położonych w Suszcu 1. Przedmiotem czwartych p...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

288 100 PLN (105 zł/m2)

-
-
2745 m2
-
15859552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168725 15859552 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

134 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15850541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998582 15850541 Burmistrz Barwic ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż: Pierwszy przetarg odbył się 16.12.2025 r. • Nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej numerem działki 5910 o pow. 0,15...

Barwice (Zachodniopomorskie, gm. Barwice)

92 500 PLN (210 zł/m2)

-
-
440 m2
-