• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Orchówek Kropla Rosy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rosy, Orchówek i Kropla

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15843748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26813981 15843748 Firma Derbin Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kozielno, w gminie Paczków. To propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zie...

Kozielno (Opolskie, gm. Paczków)

199 999 PLN (197 zł/m2)

-
-
1014 m2
-
15756847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25286186 15756847 Agencja Derbin Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o łącznej powierzchni około 5 ha, położoną w miejscowości Żyrów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Grunt stanowi niezwykłe...

Chynów (Mazowieckie, gm. Chynów)

1 550 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
50000 m2
-
15696372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24116268 15696372 Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m² i 1035 m², cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki), położonych w bardzo komfortowej lokalizacji — przy ulicy Leśnej w ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

310 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15824636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Wyjątkowe działki z WZ-Tuszkowy 26623967 15824636 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż 3 malownicze działki w sercu natury w miejscowości Tuszkowy, gmina Lipusz.Na sprzedaż trzy urokliwe działki budowlane położone w miejscowości Tuszkowy, w gminie Lipusz - miejs...

Tuszkowy (Pomorskie, gm. Lipusz)

99 000 PLN

-
-
1227 m2
-
15715249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Duża uzbrojona działka budowlana. 24491088 15715249 Na sprzedaż: Wyjątkowa działka budowlana z klimatem - Odry, gm. Czersk Szukasz miejsca, gdzie można zamieszkać blisko przyrody, stworzyć siedlisko z prawdziwego zdarzenia lub po prostu zainwestować w ziemię o dużym potencjale? Ta działka w miejscowoś...

Odry (Pomorskie, gm. Czersk)

319 000 PLN

-
-
5800 m2
-
15881061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27621571 15881061 Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 1865m², 2089 m², położone w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób prywatnych poszukujący...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

260 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
2089 m2
-
15877778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27578763 15877778 Do sprzedania działka o powierzchni 744m2 znajdująca się w Grudowie koło Brwinowa. Wjazd na działkę drogą należącą do sąsiadów (jest służebność). Wjazd jest wąski.Na działce stoją dwa budynki, jeden to dom w zabudowie bliźniaczej nadający się do zbur...

Grudów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

339 000 PLN (456 zł/m2)

-
-
744 m2
-
15686287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23939840 15686287 Działka budowlana o powierzchni 4828 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Warunki zabudowy obejmują dom całoroczny.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Blis...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

150 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
4828 m2
-
15667700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23608820 15667700 Działka rolno- budowlana o powierzchni  3187 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Bliskość natury oraz liczne szlaki tur...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

95 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3187 m2
-
15897211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27996407 15897211 Jelenia Góra to urokliwe miasto pełne zabytków i atrakcji turystycznych, otoczone pięknymi krajobrazami. Znajduje się niedaleko Karkonoskiego Parku Narodowego, co czyni je idealnym miejscem dla miłośników przyrody i turystów. W mieście znajduje się w...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

4 025 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
11500 m2
-
15882860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod budowę domu • Domatówko 27673469 15882860 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Domatówko (gm. Puck) - działka budowlana - ZOSTAŁA JUŻ TYLKO 1 - pod Twój dom jednorodzinny med...

Domatówko (Pomorskie, gm. Puck)

209 000 PLN

-
-
988 m2
-
15887429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27783379 15887429 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "DANAX" Zapraszamy na prezentację działki położonej na ul. Żelazowskiego w Podgórzu. Jest to rejon południowego Krakowa, położony ok. 9-10 km od ścisłego centrum. Doja...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN

-
-
1223 m2
-