• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Otwock

Znalezionych ofert: 32

15513043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20186462 15513043 Na sprzedaż piękna działka rolno-leśna, położona na terenie Otwocka, w pobliżu ulicy Żurawiej. Działka przylega do linii brzegowej rzeki ŚwiderTakie położenie na rozległych terenach leśnych, z bezpośrednim dostępem do wody, czyni z tej działki bardz...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

269 000 PLN

-
-
3087 m2
-
15810938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26424635 15810938 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Otwocku Mlądz!Powierzchnia: 2141 m² Wymiary: 28 × 77 m Cena: 999 000 złSzukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta działka spe...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

999 000 PLN (467 zł/m2)

-
-
2141 m2
-
15869049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27397419 15869049 Urokliwa działka położona na rozwidleniu ulicy Reymonta i Tatrzańskiej W rzeczywistości są to dwie działki, jedna od ulicy Reymonta, druga od Rodziewiczówny. Działki w trakcie opracow...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

350 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
1174 m2
-
15834418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26715338 15834418 Prezydent Miasta Otwocka ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 143 z obrębu 90 o powierzchni 0,0960 ha stanowiącej własność M...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

380 000 PLN (396 zł/m2)

-
-
960 m2
-
15848263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26935187 15848263 Obszar jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o charakterze handlowo-usługowym.INFORMACJE Z MPZPUC-1 (ok. 257 m2, pokrycie 9.0%)Tereny zbaudowy usługowej oraz obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 szczegół...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

1 753 000 PLN

-
-
2865 m2
-
15881015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27620656 15881015 Zachęcam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną działką w Otwocku Małym przy ul. Zamkowej o powierzchni 4400 mkw.Nieruchomość znajduje przy asfaltowej drodze dojazdowej, z szybkim dostępem do drogi wojewódzkiej nr 801. Działka znajduje się w otulinie...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

1 100 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
4400 m2
-
14486126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130519 14486126 Działka rolna z warunkami zabudowy. Idealna na dom jednorodzinny lub inwestycję. Doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy, bliskość drogi 801 umożliwia szybki transport do Warszawy, Karczewa, Otwocka. Dla rodzin, deweloperów lub jako inwestycja na p...

Otwock Wielki (Mazowieckie, gm. Karczew)

140 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15830683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26677259 15830683 DZIAŁKA BUDOWLANA 2339 M 2 PRZY STACJI PKP Z MOŻLIWOŚCIĄ PODZIAŁU Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2339 m² , położona w miejscowości Celestynów, przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

850 000 PLN

-
-
2339 m2
-
15222580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13126915 15222580 Działka 4500 m2, 300 m. od Świdra, cicha okolica pod lasem, dogodny dojazd. Działka pod zabudowę jednorodzinną, eleganckie domy w okolicy. Rejon o wysokich walorach przyrodniczych - las, rzeka. Około 1 km od drogi S-17. Dojazd do centrum Warszawy 30 ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

950 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
4500 m2
-
15688373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23985041 15688373 Sprzedam działkę usługową – 983 m² (22,7 × 42,3 × 38,4 m) – ul. Narutowicza, Otwock (obręb 173, działka 22) Lokalizacja: ul. Narutowicza, Otwock Powierzchnia: 983 m² Wymiary działki: Front (od ulicy): 22,7 m Bok lewy: 42,3 m Bok prawy: 38,4 m ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

600 000 PLN

-
-
983 m2
-
15688374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23985042 15688374 Na sprzedaż działka 5 920 m² – zieleń rekreacyjna wg MPZP – Otwock, obręb 169 Lokalizacja: Otwock, obręb 169, działka nr 6 Powierzchnia: 5 920 m² MPZP: „Meran” – etap I (Uchwała XVII18225 z dnia 23.04.2025 r.)Przeznaczenie wg MPZP Nieruchomość poło...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

1 180 000 PLN

-
-
5920 m2
-
15801137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doświadczenie i wiedza, której wielu Klientów zaufało. 26227074 15801137 Poszukujemy domów i działek w powiecie otwockim a także mieszkań w Warszawie. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do współpracy. Nasze nowe biuro : ul. Walecznych 68 (róg z ul. Londyńską), Saska Kępa, War...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

200 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1000 m2
-