• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Radzymin

Znalezionych ofert: 34

15628157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP 22800349 15628157 Na sprzedaż działka budowlana doskonała pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą w ścisłym centrum Radzymina. Nieruchomość idealna dla inwestorów i deweloperów, do kupienia z gotowym już projektem (możliwe wybudowanie nawet 12 lokali mi...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 990 000 PLN

-
-
2339 m2
-
15321589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15723027 15321589 Poszukujesz miejsca w spokojnej okolicy dla siebie i swojej rodziny pod budowę domu? Miejsca położonego daleko od zgiełku wielkiego miasta, z dobrym dojazdem do centrum Warszawy? Mam przyjemność zaprezentować działkę porośniętą wspaniałym lasem. To d...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

464 700 PLN

-
-
1549 m2
-
15577432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21702048 15577432 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany przy głównej ulicy Radzymina, al. Jana Pawła II, naprzeciwko zjazdu z obwodnicy DW629. Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod obiekty produkcyjn...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

11 123 000 PLN (980 zł/m2)

-
-
11350 m2
-
15884684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27709105 15884684 Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Czwarta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m w linii prostej (110 m drogą). Gaz w odległości 50 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

420 000 PLN

-
-
930 m2
-
15558812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21262395 15558812 Działka w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica.Wymiary ok 23x44.Jest plan zagospodarowania, który przewiduje:- przeznaczenie terenów: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza;- warunki zabudowy i zagospodarow...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

620 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15558807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21262397 15558807 Działka 4508 m2. Wymiary ok. 48x124Objęta MPZP:- przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej;- dopuszczenie lokalizacji budynków gospodarczych i garażowych;- zasady kształtowania zabudowy i wskaźni...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

3 260 000 PLN

-
-
4508 m2
-
15413205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17989258 15413205 Do sprzedania działka budowlana ulokowana na obrzeżu Radzymina o powierzchni 1414 m2. Piąta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 180 m. Gaz w drodze 10 m od działki, woda i prąd w drodze gminnej. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do pros...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

630 000 PLN

-
-
1414 m2
-
15877313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565769 15877313 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCisza - Przestrzeń - Oddech w naturzeKorzystasz już, budujesz na przyszłość!Działka posiada MPZP - oznaczenie zabudowa mieszkaniowa MNMLOpcjonalnie możliwość zakupu dodatkowej części działki nr 2574 - 1537...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

349 999 PLN (246 zł/m2)

-
-
1421 m2
-
15263583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14160154 15263583 Radzymin.. 1,5 km do Centrum... Wszystkie media... Do zaoferowania działka budowlana 3470 m 2- 23 m szerokości . Dojazd gminny asfalt ( + chodnik )- w drodze wszystkie media . PRĄD NA DZIAŁCE.. W planie zagospodarowania zabudowa mieszkaniowa jednorod...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 475 600 PLN

-
-
3472 m2
-
14208190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105664 14208190 RADZYMIN PRZY COCA COLI.. Do zaoferowania działka 6000 m w kształcie trójkąta . 100 m od ulicy gminnej - główna droga i 100 m w głąb. W planie J.4.UM 5391 m2tereny usług nieuciążliwych i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.J.5.WSZ (261 m2)Tereny rz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 550 000 PLN

-
-
6000 m2
-
14820426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20832 14820426 Radzymin Wróblewskiego ..2 km do Centrum ..Do zaoferowania działka w Radzyminie w okolicach Coca Coli . Dojazd droga wewnętrzną 934 m 2 - 33 m szerokości. Wszystkie media ok. 100 m. W planie zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinn...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

400 000 PLN

-
-
934 m2
-
15028662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7388162 15028662 RADZYMIN......4600M2 ....BUDOWLANA....MEDIA.....PLAN MIEJSCOWY MN - ZABUDOWA JEDNORODZINNA I BLIŹNIACZA.....Teren budowlany w Radzyminie - 4600m2.Kształt prostokąt.Wymiary: 48 x 97.Przy asfalcie.Bok 97 m od drogi dojazdowej ,gminnej.Media: kanalizacj...