• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Regut Turystyczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Turystyczna i Regut

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15873203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513568 15873203 Działka, którą opisujemy, ma powierzchnię 2200 metrów kwadratowych i znajduje się w Cząstkowie w Polsce. Ma wymiary 30 metrów szerokości i 73 metry długości. Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i znajduje się w spokojnej, zielonej ok...

Cząstków Polski (Mazowieckie, gm. Czosnów)

398 200 PLN (181 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15845434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26860796 15845434 Działka rolna w Galowicach gmina ŻurawinaIdealna jako lokata kapitału, pod rekreację (domek holenderski)  lub dla rolnika Pow. 2999m2- bezpośrednie sąsiedztwo jednego domu- kształt nieregularny 33x108x47x73- teren płaski- dojazd do działki  poprzez s...

Galowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
2999 m2
-
15812553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26531917 15812553 Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem,30 m linii brzegowej – Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAWyjątkowo położona działka w miejscowości Piaseczno, gmina Czaplinek, w samym sercu P...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
13702683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51784 13702683 Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacjiz pięknym widokiem w kierunku jezioraw Kaliszu Pomorskim na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającySzukasz swojego miejsca na Ziemi? Na tej dział...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

130 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
1124 m2
-
15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-
15879085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27608054 15879085 BUDOWLANA DZIAŁKA W GOLKOWICACH - ZALEDWIE 5 KM OD DZIELNICY KRAKOWA SWOSZOWICE. DZIAŁKA KSZTAŁTNA, BUDOWLANA Z DOSTĘPEM DO DROGI GMINNEJ. Na sprzedaż jedna z dwóch działek położonych w Miejscowości Golkowice - idealna propozycja dla dewelopera chcąc...

Golkowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

595 000 PLN

-
-
3690 m2
-
15893680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916000 15893680 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM.Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji? I Szukasz dobrej inwestycji? To, ta nieruchomość jest odpowiedzią...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 600 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15874948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27519705 15874948 Tu  zbudujesz swój azyl - dom cało roczny !!!Sprzedam kwadratową działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2w malowniczej Czubajowiżnie, powiat Wołomiński, gm. Poświętne .Media: prąd, woda w drodze.Dlaczego ta działka jest wyjątkowa?Kameralna wieś Czubaj...

Czubajowizna (Mazowieckie, gm. Poświętne)

150 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15824459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana "Zielone Wzgórza". TYLKO U NAS. 27916713 15824459 Nieruchomość położona jest na Zielonych Wzgórzach, w pobliżu lasu - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do Chojnic (5 minut).Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego. W pobliżu sklep spożywczy. Działka położona ...

Nieżywięć (Pomorskie, gm. Człuchów)

328 000 PLN

-
-
2015 m2
-
15876773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka pod zabudowę mieszkaniową 27554327 15876773 Lokalne Biuro w Michałowicach poleca!Opis- Działka położona wśród nowych domów jednorodzinnych.- Blisko szkoła podstawowa, sklepy i przystanki komunikacji.- Możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług.- Obecnie działka po podziale na 3 działki ( 2 dzi...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 796 000 PLN

-
-
4000 m2
-