• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Sławutowo Obwodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sławutowo i Obwodowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15873203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513568 15873203 Działka, którą opisujemy, ma powierzchnię 2200 metrów kwadratowych i znajduje się w Cząstkowie w Polsce. Ma wymiary 30 metrów szerokości i 73 metry długości. Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i znajduje się w spokojnej, zielonej ok...

Cząstków Polski (Mazowieckie, gm. Czosnów)

398 200 PLN (181 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15845434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26860796 15845434 Działka rolna w Galowicach gmina ŻurawinaIdealna jako lokata kapitału, pod rekreację (domek holenderski)  lub dla rolnika Pow. 2999m2- bezpośrednie sąsiedztwo jednego domu- kształt nieregularny 33x108x47x73- teren płaski- dojazd do działki  poprzez s...

Galowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
2999 m2
-
15812553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26531917 15812553 Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem,30 m linii brzegowej – Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAWyjątkowo położona działka w miejscowości Piaseczno, gmina Czaplinek, w samym sercu P...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
13702683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51784 13702683 Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacjiz pięknym widokiem w kierunku jezioraw Kaliszu Pomorskim na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającySzukasz swojego miejsca na Ziemi? Na tej dział...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

130 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
1124 m2
-
15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-
15879085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27608054 15879085 BUDOWLANA DZIAŁKA W GOLKOWICACH - ZALEDWIE 5 KM OD DZIELNICY KRAKOWA SWOSZOWICE. DZIAŁKA KSZTAŁTNA, BUDOWLANA Z DOSTĘPEM DO DROGI GMINNEJ. Na sprzedaż jedna z dwóch działek położonych w Miejscowości Golkowice - idealna propozycja dla dewelopera chcąc...

Golkowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

595 000 PLN

-
-
3690 m2
-
15893680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916000 15893680 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM.Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji? I Szukasz dobrej inwestycji? To, ta nieruchomość jest odpowiedzią...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 600 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-