• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 47

15750434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25122078 15750434 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, składający się z pięciu działek o łącznej powierzchni 128 724 mkw. To doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym ...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

23 170 320 PLN (180 zł/m2)

-
-
128724 m2
-
15750060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25116571 15750060 Na sprzedaż grunt inwestycyjny przemysłowo-usługowy położony w miejscowości Wierzbica, blisko Serocka, w strefie objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod działalność przemysłową, produkcyjną, magazynową oraz skła...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

45 288 450 PLN (270 zł/m2)

-
-
167735 m2
-
15745348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25056069 15745348 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

2 414 745 PLN (135 zł/m2)

-
-
17887 m2
-
15757252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25295999 15757252 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 593 920 PLN (160 zł/m2)

-
-
9962 m2
-
15750432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25122076 15750432 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 566 864 PLN (108 zł/m2)

-
-
14508 m2
-
15745314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25055385 15745314 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale inwestycyjnym, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną w...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

7 116 840 PLN (180 zł/m2)

-
-
39538 m2
-
15805599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26311390 15805599 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Serocku, w bezpośredniej bliskości zjazdu na drogi krajowe DK61 i DK62.Nieruchomość o szerokim zakresie możliwości zagospodarowania, idealna do realizacji inwestycji w sektorze przemysłowym, usługowym i logis...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

4 288 763 PLN (400 zł/m2)

-
-
10712 m2
-
15711419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24398332 15711419 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 mkw., położona w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock. Działka oferuje szerokie możliwości zagospodarowania – doskonale sprawdzi się zarówno pod zabudowę jednorodzinną...

Serock (Marynino) (Mazowieckie, gm. Serock)

225 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15625323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22719094 15625323 Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjno-budowlany składający się z trzech przylegających działek, położony w miejscowości Stasi Las, gmina Serock.Lokalizacja terenu jest bardzo atrakcyjna – przylega on do asfaltowej i oświetlonej ulicy Głó...

Serock (Stasi las) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 999 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
7012 m2
-
15610668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22411984 15610668 Na sprzedaż działka w gminie Serock, położona w miejscowości Zalesie Borowe. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod zabudowę jednorodzinną, również w formie bliźniaczej, co stwarza idealne warunki do realizacji inwestycji mieszkaniowych w spokojnej ...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

2 968 416 PLN (88 zł/m2)

-
-
33732 m2
-
15841079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787772 15841079 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1330 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? Istnieje możliwość zakupu każdej z działek osobno ?Tereny te oferują szerokie możliwości zabudo...

Serock (Marynino) (Mazowieckie, gm. Serock)

345 800 PLN (260 zł/m2)

-
-
1330 m2
-
15622240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22642296 15622240 Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych o łącznej powierzchni 5 173 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? Istnieje możliwość zakupu każdej z działek osobno ?Tereny te oferują ...

Serock (Marynino) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 294 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
5173 m2
-