• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Sosnowiec Lenartowicza Teofila

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Teofila i Lenartowicza

Znaleźliśmy 41 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Sosnowiec

15770799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25564460 15770799 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1056 m², położona w zielonej i spokojnej części Sosnowca. Nieruchomość posiada decyzję o warunkach zabudo...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

240 000 PLN

-
-
1056 m2
-
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 568 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15886341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27753954 15886341 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 4426 m², położoną w miejscowości Sosnowiec w gminie Stryków w woj. łódzkim, w dynamicznie rozwijającej się strefie działalności gospodarczej, tuż przy wjeździe na autostradę A1 i...

Sosnowiec (Sosnowiec dolny) (Łódzkie, gm. Stryków)

860 000 PLN

-
-
4426 m2
-
15596661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22096272 15596661 Działki inwestycyjne na sprzedaż – Stryków, woj. łódzkie...

Sosnowiec (Łódzkie, gm. Stryków)

1 918 450 PLN

-
-
11285 m2
-
15752723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25173349 15752723 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 820m2 w Sosnowcu - dzielnica Kazimierz przy ulicy Staffa. Nr działki 5742. Działka narożna o wymiarach 18m44m. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych, w studium przeznaczenie pod zabudowę. Nieruchomość położo...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

163 000 PLN

-
-
819 m2
-
15630054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA BUD. 675m2, SONOWIEC, PROMYKA, PUM 354m2 22841556 15630054 DZIAŁKA BUDOWLANA Z GOTOWĄ KONCEPCJĄ NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGODOSTĘPNE MEDIA: PRĄD, WODA, GAZ, KANALIZACJA TOP LOKALIZACJA - SOSNOWIEC, UL. PROMYKA ŁĄCZNA POWIERZCHNIA 675 M2 - działka nr 4452- TEREN PŁASKI- POZWOLENIE NA BUDOWĘ- GOTOWA KONCEPCJ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

749 000 PLN

-
-
675 m2
-
15863489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250366 15863489 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Kopalnianej o łącznej powierzchni 44116 m2, w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 814, 8723, 8724, 8727, 87211, 4658, 4659, 4660 zapisane w księdze wieczystej nr KA1S000453827 pro...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

4 695 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
44116 m2
-
15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

11 095 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
224243 m2
-