• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Sosnowiec Mikołajczyka Stanisława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stanisława i Mikołajczyka

Znaleźliśmy 41 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Sosnowiec

15770799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25564460 15770799 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1056 m², położona w zielonej i spokojnej części Sosnowca. Nieruchomość posiada decyzję o warunkach zabudo...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

240 000 PLN

-
-
1056 m2
-
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 568 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15819849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26649953 15819849 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 4600 o powierzchni 474 m², położoną w Sosnowcu przy ul. Orląt Lwowskich. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na budowę budynku mieszkalno-usługowego, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie inwestycji b...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

352 000 PLN

-
-
474 m2
-
15533016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20663115 15533016 Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,Sosnowiec-Centrum ul. Kościelna . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego od XII 2020 r., z możliwością budowy budynku V kondygnacyjnego...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (599 zł/m2)

-
-
852 m2
-
15863494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250374 15863494 Nieruchomość położona w Sosnowcu w rejonie ulicy Śliwki o łącznej powierzchni 0,5290 ha, zapisana w księdze wieczystej nr KA1S000470787 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą działki 3252, 3420. ...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
5290 m2
-
15863491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250377 15863491 Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr ewid. 5742 o powierzchni 1700 m2 (0,1700 ha), zlokalizowana w Sosnowcu, dzielnica Milowice, przy ulicy Brynicznej. Kształt działki jest nieregularny. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona metalowy...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

234 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15863435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248698 15863435 Działka oznaczona numerem geodezyjnym 60473 dla której ustanowiona jest księga wieczysta nr KA1S000274864 położona jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich. Działka kształtem zbliżona jest do prostokąta. Działka zl...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

177 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15777248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25733155 15777248 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 28822 o powierzchni 0,5863 ha. Nieruchomość ma kształt nieregularny, wydłużony. Nieruchomość utwardzona nawierzchnią asfaltową. Nieruchomość wykorzystywana jako fragment drogi dojazdowej. Teren pła...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

957 000 PLN (163 zł/m2)

-
-
5863 m2
-
15886341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27753954 15886341 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 4426 m², położoną w miejscowości Sosnowiec w gminie Stryków w woj. łódzkim, w dynamicznie rozwijającej się strefie działalności gospodarczej, tuż przy wjeździe na autostradę A1 i...

Sosnowiec (Sosnowiec dolny) (Łódzkie, gm. Stryków)

860 000 PLN

-
-
4426 m2
-