• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Sosnowiec Milowice

Znalezionych ofert: 3

15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15863491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250377 15863491 Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr ewid. 5742 o powierzchni 1700 m2 (0,1700 ha), zlokalizowana w Sosnowcu, dzielnica Milowice, przy ulicy Brynicznej. Kształt działki jest nieregularny. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona metalowy...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

234 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15863436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248695 15863436 Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren działki przeważnie płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i średnią. najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od północy, południa i...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

247 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
5070 m2
-