• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Tyniec Mały

Znalezionych ofert: 2

15897291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999191 15897291 TYNIEC MAŁY - Gminy Kobierzyce pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.• Dobra lokalizacja w Tyńcu Małym wśród domów jednorodzinnych.• Działka w Tyńcu Małym od strony południowej, do Wrocławia 8 km, 3 kilometry do Centrum Handlowego Bielany.• Media w...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

640 120 PLN

-
-
1231 m2
-
14174454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 104881 14174454 Duża działka usługowo przemysłowa blisko autostrady Tyniec Mały gm. Kobierzyce Przedstawiam dużą działkę usługowo przemysłową w Tyńcu Małym gm. KobierzycePowierzchnia : 10 008 m2Media: woda i prąd przy wiadukcie (obok działki)Bezpośrednio przy drodze...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 400 000 PLN (240 zł/m2)

-
-
10008 m2
-