• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Zieleniewo

Znalezionych ofert: 35

15490478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741537 15490478 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.548 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 59,54x 59,6 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3548 m2
-
15535694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20735581 15535694 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.575 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 66,1 x 54,1 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
3575 m2
-
15549791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20947729 15549791 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.545 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 71x 49,93 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gran...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3545 m2
-
15883521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27675209 15883521 Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrzegu.Istnieje możliwość wyboru z 4 działek o powierzchni 3000 m2 - 4000...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15849048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26957398 15849048 Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrzegu.Istnieje możliwość wyboru z 4 działek o powierzchni 3000 m2 - 4000...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15887738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27792171 15887738 Wyjątkowa działka rolna z linią brzegową nad jeziorem Pławno – idealne miejsce na odpoczynek blisko naturyZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą malowniczo położonej działki rolnej w miejscowości Zieleniewo, gmina Bierzwnik, w okolicach urok...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

315 000 PLN

-
-
11403 m2
-
15885660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27735964 15885660 DZIAŁKI – ZIELENIEWO k. Stargardu Jez. Miedwie – wydane WZNa sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych położonych w Zieleniewie (gm. Kobylanka), zaledwie 840 m w linii prostej od plaży z molo nad jeziorem Miedwie. Lokalizacja zapewnia szybki do...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

215 000 PLN

-
-
896 m2
-
14535895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17231 14535895 Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w kompleksie działek w Zieleniewie.Działka o powierzchni 1763 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 38x45 m.Działka posiada wydane warunki zabudowy.Teren płaski, ogrodzony z 3 stron.Media w pobliżu,...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

167 500 PLN

-
-
1763 m2
-
14132225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17027 14132225 Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatnią działkę w kompleksie działek w Zieleniewie.Działka o powierzchni 1888 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 30x60 m.Działka posiada wydane warunki zabudowy.Teren płaski, nieogrodzony.Media w pobliż...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

160 000 PLN

-
-
1888 m2
-
15350372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16534324 15350372 Do sprzedaży działka o pow. 775m2, w odległości ok. 500m od jez. Miedwie. Teren płaski.Działka z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, z wydanym pozwoleniem na budowę.Przyłącze prądu i gazu - na granicy działki. Woda i kanalizacja sanitarna - w drodz...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

280 000 PLN (361 zł/m2)

-
-
775 m2
-
15805373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26305154 15805373 Na przedmieściach Kołobrzegu w Zieleniewie, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2016 m2, położona, jedynie 3,5 km od morzaDziałka w kształcie prostokąta o wymiarach 49,00x41,10 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na granicy Kołobrz...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

395 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
2016 m2
-