• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 242

15871283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27461750 15871283 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 5765 m ² , zlokalizowane w Radomicach, powiat Lipnowski. Link do prezentacji nieruchomości DRON https:youtu.beZJ_vw3YNzX8 Nieruchomość dysponuje warunkam...

Lipno (Radomice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lipno)

139 000 PLN

-
-
5765 m2
-
15865049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27282172 15865049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów jednorodzinych,spokojna, cicha ,zielona okolica, niedaleko sklepów, Szkoły Podstaw...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (304 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15848901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26951193 15848901 Grunt inwestycyjny przy DK91 – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna, powiat łęczycki, województwo łódzkie, z bezpośrednim i wygodnym dojazdem od strony drogi kraj...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

900 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
9266 m2
-
15841035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787761 15841035 Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1 330 mkw. położoną w urokliwej miejscowości Nieborów. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co czyni ją doskonałym miejscem na realizację różnorodnych projektów.Na terenie ...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

130 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
1330 m2
-
15840830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786083 15840830 Wyjątkowa działka na sprzedaż o powierzchni 2,73 ha – Rezerwat Rzeki Rawka.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Ziemiary, tuż przy granicy Rezerwatu Przyrody Rawka. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, ...

Bolimów (Ziemiary) (Łódzkie, gm. Bolimów)

680 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
27289 m2
-
15797301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140151 15797301 Działka w drugiej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 738 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w dr...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

287 100 PLN (389 zł/m2)

-
-
738 m2
-
15797298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140149 15797298 Działka w drugiej linii brzegowej – od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1 044 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość zna...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

405 900 PLN (389 zł/m2)

-
-
1044 m2
-
15797290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140146 15797290 Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 714 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w trzeciej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

277 200 PLN (388 zł/m2)

-
-
714 m2
-
15797288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140145 15797288 Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 753 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w t...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

292 500 PLN (388 zł/m2)

-
-
753 m2
-
15797211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140131 15797211 Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny obejmujący 5,3833 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje się w pierwszej linii brzegowej, co czyni ją unikatową, pre...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 777 777 PLN (219 zł/m2)

-
-
53859 m2
-
14943889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5264522 14943889 Działka pod inwestycję, budowę domu, rekreację... Wiele możliwości.... w bliskiej odległości Parku Goleniowskiego co jest świetną alternatywą budowy domu lub domu na zgłoszenie pod wynajem. Bardzo dobra lokata pieniędzy. Dojazd do kompleksu drogą asf...

Sosnowice (Zachodniopomorskie, gm. Przybiernów)

130 000 PLN

-
-
2800 m2
-
15889132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27845294 15889132 Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej na ROD DolinkaPrzedmiotem oferty na działki ROD o powierzchni 420 m2.Na działce znajdują się liczne nasadzenia (jabłonie, śliwki, porzeczki, agresty, maliny, wiśnie, kiwi, winogrono). Duży ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

23 000 PLN

-
-
420 m2
-