• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Łyszkowice Wolności

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łyszkowice i Wolności

Znaleźliśmy 4,111 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15882839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673475 15882839 CENA DO NEGOCJACJIZapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową. ...

Kołobrzeg (Budzistowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

11
-
670 m2
1820
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

1
-
96 m2
2015
15894753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27948557 15894753 Do sprzedaży (lub wynajęcia) nieruchomości zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową, pod działalność, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnych pomieszczeń produkcyjno-magazynowych z ...

Wysocko Małe (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

2 700 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
1
1200 m2
-
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15441988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18648167 15441988 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )OKAZJA !Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łaz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15895485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962034 15895485 Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m² Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centralnej części Gdyni. Idealny pod działalność usługową - w szczególności...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975