• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Żnin Podmurna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podmurna

Znaleźliśmy 4 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Żnin

13859886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37750 13859886 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000 zł, netto. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako dz...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

12
1
1645 m2
-
15426941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18318196 15426941 Obiekt, który czeka na rewitalizację. Pilnie poszukiwany przedsiębiorca, który uczyni z tej budowli perełkę architektoniczną. Nieruchomość nad jeziorem Żnińskim Małym służyła kiedyś jako młyn. Zbudowany został z czerwonej cegły obecnie wymaga kapital...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

2 200 000 PLN (1 692 zł/m2)

11
-
1300 m2
-
15444199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690842 15444199 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 4281...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

8
1
1645 m2
-
15882417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Zabytkowy Młyn na Hotel/SPA - Wenecja/Biskupin 27663538 15882417 Zabytkowy młyn z dużą działką  Wenecja k. Biskupina, woj. kujawsko-pomorskie Serce PałukDziałka: 5 400 mkw Powierzchnia całkowita budynku: 761 mkw Użytkowa: 590 mkwCena: 2.599.000 (korekta rynkowa!)Powierzchnia budynku: 761 m2 Powierzchnia działk...

Wenecja (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

2 599 000 PLN (3 415 zł/m2)

10
-
761 m2
1925