• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Bojszowy Jedlińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jedlińska i Bojszowy

Znaleźliśmy 4,091 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15621215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22619494 15621215 Obiekt usługowy przy ul. Kryształowej w Borowie w gminie Kartuzy, 100m od drogi Gdańsk-Kartuzy.7km od Żukowa i od Kartuz, 18km od obwodnicy Trójmiasta.Dojazd do posesji drogą asfaltową.Powierzchnia działki to 2311mkw.Na działce znajduje się dwukondyg...

Borowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 599 000 PLN (3 514 zł/m2)

10
-
455 m2
1980
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
14735911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22635 14735911 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15895699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27963010 15895699 Lokal inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biurowo-u...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

545 076 PLN (19 600 zł/m2)

1
-
27.81 m2
2024
15895397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962989 15895397 Lokal Gastronomiczny 133,88 m² Parter Orłowo Square Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962985 15895696 Lokal usługowo-handlowy 133,88 m² Parter Orłowo Square Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orło...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15897419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28002460 15897419 Syndyk Masy Upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego Budoprzem Spółka z o.o. w upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:Nieruchomości lokalowej o funkcji niemieszkalnej, składającej się z lokalu użytkowego nr 1 o powierzchni użytkowej n...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 228 000 PLN (7 562 zł/m2)

1
-
162.4 m2
-
15895414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962052 15895414 HISTORYCZNE KASYNO OFICERSKIE - OBIEKT INWESTYCYJNY NA MAZURACH Historyczne kasyno oficerskie z 1898 roku o powierzchni ponad 1 100 m², położone na niemal hektarowej działce parkowej w Kętrzynie. Mimo zniszczeń w czasie I wojny światowej, został odbu...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

1 949 000 PLN (1 392 zł/m2)

1
-
1400 m2
1898
15895486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962040 15895486 Lokal 133,88 m² Parter Orłowo Square Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy skrzyżowaniu al...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 148 180 PLN (23 515 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962039 15895561 Apartament inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biur...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

634 200 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
31.71 m2
2024
15897444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28003320 15897444 Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na działce o powierzchni 1499 m² w Łyszkowicach przy ul. Wolności. To propoz...

Łyszkowice (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

2 115 000 PLN (2 150 zł/m2)

6
-
983.76 m2
2000
15897258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27999006 15897258 Lokal Barber. Gastronomia ogródek ParkingPolecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !Zapraszam do konta...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

98 995 PLN (1 456 zł/m2)

1
-
68 m2
-