• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Bolesławice Sezamkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sezamkowa i Bolesławice

Znaleźliśmy 4,190 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
14862485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3574649 14862485 Działka o powierzchni niemal 8 tysięcy m2 z kilkoma budynkami oraz wielkim parkingiem. Oferta obejmuje teren o powierzchni 7960 m2, na którym znajdują się m.in: funkcjonujący młyn wodny, budynek produkcyjno-warsztatowo-biurowy, hala warsztatowa, waga...

Ratajów (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 490 000 PLN (756 zł/m2)

11
-
1970 m2
-
14857421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3470554 14857421 Na sprzedaż lokal po remoncie z całodobową ochroną. Lokal ma powierzchnię 238 m2 i znajduje się w przyziemiu pięknej kamienicy z 1920 roku. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno od strony ulicy, drugie jest od strony dziedzińca. Lokal nie wymaga żadn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (5 882 zł/m2)

6
1
238 m2
1920
15441988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18648167 15441988 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )OKAZJA !Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łaz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15852498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes nad morzem - Dom + 4 domki ROI 10% 27035275 15852498 GOTOWIEC INWESTYCYJNY NAD MORZEM ROI 10% 64 MIEJSCA NOCLEGOWENa sprzedaż doskonale prosperujący obiekt turystyczny nad morzem, położony w centrum miejscowości Ostrowo, w pobliżu Karwi, Jastrzębiej Góry oraz Władysławowa.Nieruchomość znajduje się ok...

Ostrowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 950 000 PLN (4 610 zł/m2)

12
-
423 m2
2008
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15664224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal usługowy Marina Mokotów 23546907 15664224 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów zamieszkuje ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
15785743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25891322 15785743 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIWyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy z 1938 roku, tuż przy Nowym Świecie.Podstawowe informacje:Czteropokojowe mie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (22 941 zł/m2)

4
-
85 m2
1938
15777230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25732703 15777230 Opiekun oferty:Ernest Rebelskitel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie.Podstawowe informacje:Oferta sprzedaży dotyczy lokalu mieszkalnego użytkowanego jako lokal b...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
-
106 m2
2002