• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Dobra Skowronków

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skowronków

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Dobra

15206422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12588833 15206422 Magazyn dobrze skomunikowany względem Autostrady A2 Magazyn położony w miejscowości Dobra, gmina Stryków, 4 minuty od wjazdu na Autostradę A2.Nieruchomość składa się z hali 440 m.kw i biura 35 m.kw, wybudowana została na działce o powierzchni ok. 256...

Dobra (Łódzkie, gm. Stryków)

1 550 000 PLN (3 263 zł/m2)

11
-
475 m2
-
15828550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26638214 15828550 Na sprzedaż – nowoczesny kompleks magazynowo–produkcyjno-biurowy o pow. 2 130 m² Dołuje okolice Szczecina Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny obiekt magazynowo–biurowy o łącznej powierzchni 2 130 m², położony w doskonale skomunikowanej loka...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

5 500 000 PLN (2 582 zł/m2)

1
-
2130 m2
1980
15767480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25528465 15767480 NA SPRZEDAŻ: Kompleks Nieruchomości Komercyjnych w Mierzynie przy Drodze Krajowej nr 10 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży prawa własności do kompleksu trzech nieruchomości gruntowych zabudowanych, stanowiących zorganizowaną całość gospod...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

4 850 000 PLN (1 012 zł/m2)

1
-
4792 m2
2003
15756487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25253997 15756487 Na sprzedaż obiekt biurowo-warsztatowo-magazynowy posadowiony na działkach o łącznej powierzchni 9100m2. Obiekt składa się z : - 2 hal o pow. 490m2 i 389m2 ( dostęp przez metalowe bramy z poziomu 0 i rampy ), wybudowanych z płyt warstwowych, - wiaty ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

5 500 000 PLN (3 929 zł/m2)

1
-
1400 m2
1994
15801659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26245659 15801659 Na sprzedaż – nowoczesny kompleks magazynowo–produkcyjno-biurowy o pow. 2 130 m² Dołuje okolice Szczecina Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny obiekt magazynowo–biurowy o łącznej powierzchni 2 130 m², położony w doskonale skomunikowanej loka...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

5 500 000 PLN (2 582 zł/m2)

1
-
2130 m2
1980
15801646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26245123 15801646 Do sprzedaży obiekt produkcyjno-przemysłowy zlokalizowany w Lubieszynie, w gminie Dobra w powiecie Polickim, województwo Zachodniopomorskie. Hala o powierzchni 2864m2 na działce objętej planem zagospodarowania przestrzennego, uchwała VI6399 o łącznej...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

6 500 000 PLN (2 270 zł/m2)

1
-
2864 m2
-
15781722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25834018 15781722 Pierwsza hala na działce 2925m2:Hala murowana 1450m2, otwarta wiata magazynowa 260m2, pomieszczenia biurowe wyposażone w bardzo dobrym stanie o pow. ok.130m2. Wysokość wjazdu 5m, wysokość pomieszczeń 7m. Plac 1380m2, utwardzony, Obiekt powstał latach...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

6 000 000 PLN (3 550 zł/m2)

3
-
1690 m2
1992